REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Brańszczyk. Przedszkola na wakacje

Powiat

W okresie od 28 czerwca do 31 sierpnia w gminie Brańszczyk zorganizowane będą wakacyjne dyżury przedszkoli. Wkrótce ruszą zapisy.

REKLAMA

Gmina Brańszczyk, będąca organem prowadzącym dla dwóch publicznych przedszkoli, wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, którzy nie mają możliwości zapewnienia swoim dzieciom w wieku przedszkolnym opieki w okresie wakacji. Dlatego w okresie od 28 czerwca do 31 sierpnia organizowane będą wakacyjne dyżury przedszkoli.

- W związku z koniecznością utrzymania reżimu sanitarnego w placówkach oświatowych, możliwości w zakresie obsługi wychowanków są ograniczone, dlatego w pierwszej kolejności opieką obejmowane winny być dzieci z rodzin, w których rodzice pozostają w zatrudnieniu - informuje gmina.

Dyżur w Samorządowym Przedszkolu w Porębie będzie pełniony w okresie: od 28 czerwca do 16 lipca oraz od 23 do 31 sierpnia. Natomiast dyżur w Samorządowym Przedszkolu "Krasnoludek" w Brańszczyku zaplanowano w terminie: od 28 czerwca do 13 sierpnia. W pracy przedszkoli przewidziano także przerwy, które są niezbędne ze względu na prawo nauczycieli i innych pracowników przedszkoli do urlopu wypoczynkowego, a także na przeprowadzenie niezbędnych remontów i napraw.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z wakacyjnej oferty przedszkoli proszone są o kontakt z dyrektorem danej placówki. Dziecko należy zgłosić na specjalnej karcie, której formularz zamieszczamy poniżej w załączniku. Zgłoszenie dziecka powinno nastąpić zgodnie z poniższym harmonogramem:

- od 12 do 23 kwietnia - pobieranie karty zapisu na dyżur z macierzystego przedszkola lub strony internetowej przedszkola i składanie w wyznaczonym miejscu w przedszkolu

- 30 kwietnia - przekazanie informacji rodzicom o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur wakacyjny do danej placówki

- od 4 do 14 maja - płatność za dyżur wakacyjny przelewem na wskazany przez przedszkole nr konta, w którym dziecko zostało zakwalifikowane

ZałącznikiREKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA