REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wśród najaktywniejszych szkół

Nauka

Na przełomie listopada i grudnia Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym brała udział w XIII edycji międzynarodowego projektu Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, który był objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju Pracy i Technologii.

REKLAMA

W ramach ŚTP wychowawcy realizowali program Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości pn.„Otwarta firma”. Zorganizowali dla uczniów spotkania online z przedstawicielami lokalnych przedsiębiorstw i instytucji, aby wychowankowie mogli poznać specyfikę różnych zawodów i planować swoją ścieżkę edukacyjną. Koordynatorem działań była Dorota Kulesza, nauczyciel matematyki. W lutym Komisja Konkursowa powołana przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości ogłosiła wyniki Ogólnopolskiego Konkursu na Najaktywniejszą Szkołę w programie "Otwarta firma 2020". Spośród 183 szkół biorących udział w tej edycji programu Komisja wyłoniła 20. równorzędnych laureatów. W tej dwudziestce najlepszych znalazła się SP w Leszczydole Starym, która w nagrodę otrzymała dyplom, okolicznościową statuetkę oraz honorowy tytuł Najaktywniejszej Szkoły w programie "Otwarta firma 2020". 

Źródło: SP w Leszczydole Starym 

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSP w Leszczydole StarymSukces w konkursie na najaktywniejszą szkołę w programie "Otwarta Firma"Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA