REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wielkanocny konkurs w "Bajce"

Nauka

Przedszkole nr 9 w Wyszkowie zorganizowało konkurs „Najpiękniejsza pisanka/ kraszanka wielkanocna”. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie chętne przedszkolaki.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Prace przekazane na konkurs mogły być wykonane wspólnie z rodzicami. Zadaniem uczestników było przygotowanie wielkanocnej pisanki np. w formie wydmuszki, plastikowego, drewnianego, styropianowego jajka. Organizatorzy gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim biorącym udział w konkursie za zaangażowanie i twórczą pracę.

Lista zwycięzców:

I miejsce - Adrianna Szydlik (grupa Smerfy) i Weronika Szydlik (grupa Kotki)

II miejsce - Michalina Lange (grupa Jagódki) i Karol Lange (grupa Smerfy)

III miejsce - Tymon Szymański (grupa Kotki)

Wyróżnienie: Amelia Śliwińska (grupa Misie), Robert Śliwińki (grupa Smerfy), Wojciech Masiak (grupa Żabki)', Piotr Masiak (grupa Kotki), Mikołaj Waśniewski (grupa Smerfy), Miłosz Wydryszek (grupa Smerfy), Olga Zaborowska (grupa Smerfy), Rafał Smyk (grupa Smerfy).

Źródło: Przedszkole nr 9 w Wyszkowie

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszków„Najpiękniejsza pisanka/kraszanka wielkanocna”Przedszkole nr 9 w Wyszkowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA