REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Krok w przyszłość” w ZDZ w Wyszkowie

Nauka

"Krok w przyszłość” - pod takim hasłem odbył się szkolny konkurs fryzjerski zorganizowany przez I Technikum Poligraficzno-Usługowe w Wyszkowie. Celem konkursu było odkrycie nowych talentów, rozbudzenie zamiłowania do zawodu, zachęcenie do doskonalenia umiejętności zawodowych, systematycznej nauki oraz pogłębiania wiedzy oraz zaszczepienie zasad zdrowej rywalizacji.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Zadanie konkursowe obejmowało przygotowanie fryzury, stroju oraz makijażu zgodnych z tematyką konkursu, a ocenie podlegały następujące elementy: stopień trudności oraz estetyka wykonania fryzury, odpowiednio przygotowana stylizacja, realizacja tematu, utrzymanie stylu.

Uczestnicy świetnie poradzili sobie z niełatwym tematem konkursowym - przyszłość bowiem to wolność wyrażania siebie, poszukiwanie inności wbrew istniejącym standardom, wbrew tradycji. Wszyscy uczestnicy zdobyli ogromne uznanie komisji konkursowej, wykazując się ogromnym talentem, wyczuciem stylu i fantazją.

Przyznano następujące nagrody:

I miejsce - Sandra Kołodziejczyk z klasy II TUFg

II miejsce - Kinga Jasińska z klasy II TUFp

III miejsce - Karolina Koczara z klasy II TUFp

Wyróżnienie: Julita Kowalewska z klasy II TUFg

Szczególne podziękowania należą się uczennicom - modelkom, które świetnie zaprezentowały prace fryzjerek - stylistek: Katarzyny Gołębiewskiej, Martyny Chudej oraz Beaty Dygi.

Źródło: ZDZ w Wyszkowie

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówZDZ WyszkówSzkolny Konkurs FryzjerskiI TP-U w Wyszkowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA