REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wiosenne śpiewanie z SP nr 3

Nauka

W Szkole Podstawowej nr 3 w Wyszkowie odbył się Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Wiosno, wiosno… ach to ty”. Festiwal przebiegał w dwóch kategoriach: klasy 0 - I oraz klasy II - III, jednak w nowej formie - zdalnie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Zgodnie z regulaminem uczestnicy mieli czas do 19 marca na przesłanie organizatorom nagranych piosenek. Zgłosiło się po siedmioro wykonawców w każdej kategorii. Byli to zarówno soliści, jak i zespoły wokalne, łącznie 32 uczniów. Jury miało nie lada wyzwanie, aby wybrać najlepsze wykonania. Poziom był naprawdę wysoki i wszystkie piosenki zaśpiewane były przepięknie. Nie zabrakło również ciekawych kostiumów czy rekwizytów. Wyniki konkursu prezentują się następująco:

Kategoria 0 - I:

I miejsce - Lena Skiba, Marika Kucharczyk, Aleksandra Kaszuba z SP w Lucynowie

II miejsce - Wiktor Kaczmarski z SP w Olszance

III miejsce - Amelia Deluga z SP nr 2 w Wyszkowie

Wyróżnienia: Lena Kozon SP Łosinno, Zuzanna Księżak, Julia Skoczeń, Lena Stankiewicz, Anna Sosnowska z SP nr 1 w Wyszkowie, Nikola Szczesna z SP w Leszczydole Starym, Dawid Arbaszewski z SP nr 5 w Wyszkowie

Kategoria II - III

I miejsce - Maria Tchórzewska z SP w Leszczydole Starym

II miejsce - Agata Toczko, Lena Sosnowska, Lena Kordyszewska, Karolina Kaczyńska z SP nr 2 w Wyszkowie

III miejsce - Gabriela Książek, Karolina Chmielewska, Natalia Pawlak z SP nr 1 w Wyszkowie

Wyróżnienia: Jagoda Łukasiak, Maja Łukasiak, Amelia Skiba z SP w Lucynowie, Antonina Wiśniewska, Maja Ambroch, Kinga Jeż, Nikola Czajkowska z SP w Łosinnie, Alicja Kłos, Alicja Sobczak, Zuzanna Koziejuk, Olga Mosakowska z SP nr 5 w Wyszkowie, Tatiana Mróz z SP w Leszczydole Nowinach.

Źródło: Organizatorzy

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSzkoła Podstawowa nr 3 w Wyszkowiegminny festiwal piosenki dziecięcej

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA