REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Finalista wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Nauka

Bartosz Wyszyński, uczeń klasy VII Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Leszczydole Starym, odniósł sukces w konkursie polonistycznym. Przeszedł etap szkolny oraz rejonowy, w którym uczestniczyło 266 uczniów z Mazowsza. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się z najlepszym wynikiem jako jeden z 80. szczęśliwców i jedyny reprezentant gminy Wyszków. Ostatecznie Bartosz zdobył tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W roku szkolnym 2020/ 2021 Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli zorganizowało na terenie województwa mazowieckiego konkursy przedmiotowe dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Są one przygotowywane z myślą o osobach zdolnych, wykazujących szczególne zainteresowanie wybranym przedmiotem nauczania, prezentujących rozległą wiedzę, wykorzystujących umiejętność twórczego myślenia do rozwiązywania trudnych zadań problemowych. Obejmują treści określone w podstawie programowej danego przedmiotu oraz zagadnienia poszerzające ją. Organizowane są w trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. 

Ucznia Szkoły POdstawowej w Leszczydole Starym przygotowała polonistka Joanna Kozon. Gratulujemy sukcesu!

Źródło: SP w Leszczydole Starym

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSP w Leszczydole StarymFinalista wojewódzkiego konkursu polonistycznego

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA