REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jest porozumienie w PEC

Miasto

Zarząd PEC w Wyszkowie oraz zarząd NSZZ Solidarność Region Mazowsze PEC w Wyszkowie podpisały porozumienie regulujące wszystkie sprawy pracownicze. To kończy spór załogi z zarządem spółki i oddala widmo protestu ciepłowników.

REKLAMA

23 marca nasza redakcja otrzymała oświadczenie obydwu stron sporu o zawartym porozumieniu. 

- To kończy po wielu miesiącach rozmów wszystkie spory. Rozmowy zakończyły się sukcesem obu stron - mówi przewodniczący związków zawodowych w PEC Zbigniew Lewandowski.

Zawarte porozumienie reguluje zarówno kwestie bieżących wynagrodzeń, regulacji dotyczących podwyżek, premii, dodatków do wynagrodzenia jak również aktualizuje zapisy układu zbiorowego, który zarząd PEC chciał wypowiedzieć.

- Układ zbiory został uporządkowany. Nasze postulaty znalazły w nim odzwierciedlenie. Zostało wzięte pod uwagę to, aby dodatek stażowy został włączony do podstawy wynagrodzenia - mówi z zadowoleniem szef związkowców PEC. 

Komentarza prezesa zarządu PEC Ireneusza Mroczka nie udało nam się uzyskać. 

To kończy spór ciągnący się od września ubiegłego rok, o którym pisaliśmy m.in. TUTAJ

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA