REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wings for Life World Run 2021 - App Run przez Wyszków

Sport

Wings for Life World Run to wyjątkowy, globalny wyścig, przeznaczony dla biegaczy, jak i uczestników na wózkach inwalidzkich. Zamiast dążyć do mety, zawodnicy ścigają się z wirtualnym samochodem pościgowym. W ramach V edycji Wings for Life World Run, która odbędzie się 9 maja, uczestnicy startujący z Polski będą mogli pobiec także przez Wyszków.

REKLAMA

Bieg wystartuje o godz. 13:00 z plaży w Wyszkowie. Wirtualny samochód pościgowy wyruszy w pogoń 30 minut po stracie z początkową prędkością 14 km/h, a następnie będzie stopniowo zwiększać tempo jazdy, aż do chwili wyprzedzenia ostatnich zawodników. 100 proc.  wszystkich datków i opłat startowych zostaje przekazane bezpośrednio na projekty badawcze nad rdzeniem kręgowym. Trailowa trasa prowadzi wzdłuż rzeki Bug. Pętla o długości ok. 6 km. Niestety ta trasa obejmuje sekcje trudne do pokonania na wózku inwalidzkim. Na trasie pojawi się punkt żywieniowy (woda/ izotonik, owoce, baton energetyczny).

Osobisty numer startowy zawodnicy otrzymają za pośrednictwem poczty e-mail. Dodatkowo na kilka dni przed imprezą numer startowy zawodników pojawi się także na liście startowej na stronie internetowej wydarzenia. Po udanej rejestracji aplikacja włączy się automatycznie w dniu biegu. Wirtualny samochód pościgowy rusza 30 minut po starcie i gdy tylko cię wyprzedzi, aplikacja da ci o tym wyraźnie znać. Pamiętaj, aby w dniu biegu twój telefon był w pełni naładowany.

Aby dołączyć do tego grupowego biegu z aplikacją, ściągnij aplikację Wings for Life World Run na Androida lub iPhone’a i zarejestruj się do udziału za pomocą aplikacji. Za uczestnictwo w Wings for Life World Run pobierana jest opłata startowa. Po ukończeniu rejestracji, do udziału w biegu możesz dołączyć do tego grupowego biegu z aplikacją. Każdy uczestnik Wings for Life World Tun przekroczy metę niezależnie od pokonanego dystansu. Szczegóły: https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/locations/wyszkow

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówbiegWings for Life World Run 2021

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA