REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zbiórka dla uczennicy CEZiU "Kopernik" i jej rodziny

Miasto

W lutym, w domu rodzinnym Karoliny - uczennicy Technikum Logistycznego w CEZiU Kopernik - wybuchł pożar. Dom nie nadaje się do zamieszkania i potrzebny jest jego generalny remont. Szkoła nie zostawiła rodziny w potrzebie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Karolina uczy się w Wyszkowie, a pochodzi z gminy Ciski. O tym straszym pożarze, który dotknął jej rodzinę, pisaliśmy TUTAJ. W niedzielę, 28 lutego, przy sanktuarium św. Idziego w Wyszkowie z inicjatywy księdza Emila Sasinowskiego odbyła się zbiórka na remont domu Karoliny i jej rodziny. W organizacji zbiórki uczestniczyło 21 wolontariuszy z CEZiU Kopernik, wychowawca klasy Technik Logistyk Mariola Kurzątek, opiekunowie wolontariatu - Monika Lipska i Danuta Przybysz. Parafianie bardzo życzliwie podeszli do inicjatywy i udało się zebrać 7 tys. 719,10 zł.

- Niestety, jest to kolejna tragedia, która dotknęła nas w tak krótkim czasie. Niespełna trzy miesiące temu zmarł Nasz Tata, a teraz zostaliśmy bez własnego dachu nad głową. Akcja ratownicza z udziałem Straży trwała około 3 godzin. Niestety, dom nie nadaje się do zamieszkania i potrzebny jest jego kapitalny remont. Liczy się każdy grosz, by odbudować nasz dom od podstaw. Proszę także o udostępnianie strony i wstawianie przedmiotów na licytacje. Chciałabym też podziękować każdemu, kto udostępnia i wspiera naszą zbiórkę, pomagając nam w odbudowie naszego domu - mówi Karolina.

Karolinę i jej rodzinę można nadal wspierać:

Link do zbiórki --> Pomoc po pożarze - Ciski

Licytacje --> Pomoc po pożarze dla rodziny z Cisk 

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszkówzbiórka finansowa

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA