REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Nowy zastępca komendanta policji w Wyszkowie

Powiat

W poniedziałek w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie. Obowiązki na tym stanowisku Komendant Wojewódzki z siedzibą w Radomiu nadinsp. Michał Ledzion powierzył podinp. Mariuszowi Gibale.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Podinspektor Gibała ma 45 lat. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, gdzie uzyskał tytuł magistra prawa. Służbę w Policji rozpoczął w 1995 roku, a od ponad 20 lat swojej kariery zawodowej związany jest z pionem kryminalnym. W 2007 roku podinsp. Mariusz Gibała objął pierwsze stanowisko kierownicze jako naczelnik wydziału kryminalnego. Następnie pełnił służbę w Wydziale Kontroli KWP zs. w Radomiu oraz był Komendantem Komisariatów  Policji w Radomiu. W ostatnich latach podinspektor Mariusz Gibała pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, gdzie w wydziale dw. z korupcją zajmował się m.in. przestępczością korupcyjną na terenie całego województwa mazowieckiego.

Nowy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie to to doświadczony policjant, który w swojej dotychczasowej karierze zawodowej zajmował się zwalczaniem różnego rodzaju przestępczość kryminalną. Posiadana ogromną wiedza, doświadczenie zawodowe i predyspozycje do kierowania zespołem. O takich funkcjonariuszach  mówi się, że są urodzonymi policjantami, pełnymi zaangażowania i z pasją oraz poświęceniem realizującymi ustawowe zadania Policji. W Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie podinsp. Gibała nadzorować będzie pracę pionu kryminalnego oraz trzech Posterunków Policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu.

Na zakończenie uroczystości podinspektor Mariusz Gibała przywitał się z kadrą kierowniczą wyszkowskiej komendy oraz podziękował za zaufanie, jakim obdarzyło go kierownictwo mazowieckiego garnizonu i zapewnił o dołożeniu wszelkich starań, aby utrzymać trend jak najwyższej efektywności służby wyszkowskich policjantów. Gratulacje przyjmującemu obowiązki złożył Komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie nadkom. Mariusz Sycik oraz obecna kadra kierownicza.

Dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie - mł. insp. Zbigniewowi Zięcinie - komendant wojewódzki powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Garwolinie.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA