REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Kampania prolife na ulicach Wyszkowa

Miasto

Fundacja Pro - Prawo do życia prowadziła w minioną niedzielę kampanię antyaborcyjną w Wyszkowie. Ulicami miasta jeżdziła przyczepa z drastycznymi plakatami, a z megafonu przedstawiciel fundacji mówił o skutkach aborcji.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Taka akcja odbyła się w Wyszkowie po raz pierwszy. Auto z przyczepą, na której umieszczone były plakaty antyaborcyjne, jeździło ulicami miasta przez kilka godzin. Pojawiało się przed wszystkimi wyszkowskimi parafiami. Jak mogliśmy usłyszeć z megafonu, celem akcji jest "uświadamianie Polakom, czym jest aborcja farmakologiczna, aby w konsekwencji życie każdego dziecka było chronione". Cel ten - jak czytamy na stronie internetowej organizacji - fundacja realizuje "poprzez pokazywanie prawdy o aborcji przy pomocy zdjęć jej ofiar - zabitych dzieci". Dlaczego wykorzystuje taką metodę?

- Kiedy prześledzimy historię największych kampanii na rzecz zapobiegania ludobójstwom, możemy dostrzec między nimi wspólne cechy, jednak najważniejszą z nich jest to, że wszystkie one w swoich działaniach pokazywały zdjęcia ofiar. W naszych czasach ludobójstwem, które pochłania rocznie miliony ofiar, jest aborcja. Także w tym przypadku ofiary są niewidoczne dla społeczeństwa, odmawia się im podstawowych praw, w tym najważniejszego - prawa do życia, dehumanizuje się je, nazywając „zlepkiem komórek”. Ponadto, proceder aborcji jest niezwykle dochodowym biznesem. Dla aborcyjnych gigantów podstawą prowadzenia swojej działalności jest ukrywanie prawdy o tym, czym w rzeczywistości jest aborcja. Jest wiele przykładów na to, że dzięki zobaczeniu zdjęć zabitych dzieci kobiety zrezygnowały z aborcji - piszą działacze fundacji. 

W wielu miastach akcje fundacji Pro - Prawo do życia spotykają się z bojkotem a wręcz z fizycznymi atakami na plakaty epatujące drastycznymi obrazami i hasłami. Zapadały już także wyroki sądowe w ich sprawie. W Warszawie sąd uniewinnił mężczyznę w procesie, w którym działacze Pro - Prawo do Życia obwiniali go o zniszczenie ich baneru. Latem 2017 roku ustawili go przed oknem oddziału położniczego szpitala Orłowskiego w Warszawie. Mężczyzna dzień wcześniej przeczytał artykuł o dziewczynie, która leży tam z zagrożoną ciążą, dlatego widok baneru jest dla niej torturą. Wracając z pracy, próbował go usunąć, ale działacze antyaborcyjni zatrzymali go i wezwali policję.

Sąd w Poznaniu natomiast sąd skazał na karę grzywny członka zarządu fundacji, która zleciła wywieszenie na poznańskiej Wildzie wielkoformatowego plakatu przedstawiającego zrobione w Niemczech zdjęcie dwóch nagich mężczyzn, których pośladki ocenzurowano. Para trzymałą tęczową flagę. Plakat prezentował dane sugerujące, że przypadki pedofilii zdarzają się wielokrotnie częściej wśród osób homoseksualnych.

Na plakatach, które eksponowano w Wyszkowie, widać trzy kobiety, które Fundacja oskarża o to, że sprzedają pigułki antyaborcyjne. Pod ich zdjęciem widnieje napis "Aborcyjny killing team". Są też zdjęcia martwych płodów - rzekomych ofiar tychże kobiet. Jak głosił przez megafon przedstawiciel fundacji m.in. "trzeba powstrzymać aborcyjnych przestępców, którzy czerpią zyski z rozprowadzania środków wczesnoporonnych i nakłaniają Polki do aborcji". 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Irek
W następną niedzielę powinny jeździć przyczepy ze zdjęcimi księży pedofili.
X
Nawet do naszego miasta na siłę wchodzi głupia propaganda prawicy
Hela
Niestety, u psychiatrów również teleporady i jak widać niewiele dają tym pseudodziałaczom.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
W pełni zgadzam się z belfrem i rodzicem. Kadencja minęła - trzeba zorganizować uczciwy konkurs a nie zasłaniać się rozporządzeniem ministra. Może w niektórych placówkach rzeczywiście przyszedł czas na zmiany? Zobaczymy czy nasze władze samorządowe stać na odwagę. Wiele osób już w ubiegłym roku liczyło na to i przeliczyło się.
Ewa
Dyrektorzy proszą o przedłużenie kadencji
Ja jako rodzic dziecka w wieku przedszkolnym również uważam, że nie ma przeciwskazań, aby konkursy się odbyły, skoro dzieci mogą chodzić do żłobków i przedszkoli to dlaczego nie można zrobić takich konkursów w gronie kilku osób, , szczególnie w miejscach w których czuć potrzebę zmiany. Mam dziecko w grupie w której jest wspaniały wychowawca, młoda, ambitna, cudowna osoba z głową pełną pomysłów, kreatywna, cudowna ciocia, którą pokochały dzieci i my rodzice i choć bardzo przykro mi było, że jest możliwość że nie przejdzie dalej z naszymi dziećmi to kibicowałam jej z całego serca i życzyłam wygranej bo wiedziałam, że chce kandydować na dyrektora tej placówki. Sama pandemia jest bardzo przykra i przygnębiająca, a tu jeszcze takie wiadomości:/
Rodzic
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Sobota
Kwiecień 2021
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anicety, Klary, Rudolfina

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA