REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Zbieramy na leczenie i rehabilitację oraz utrzymanie rodziny"

Miasto

Apelują znajomi 34-letniego Konrada, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznał poparzenia 38% ciała. Mieszkaniec Wyszkowa wymaga miejscowego przeszczepu skóry. Jego rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W miniony czwartek wieczorem w wyniku nieszczęśliwego wypadku Konrad (34 l.) podczas próby gaszenia palącego się oleju został nim dotkliwie poparzony. Oparzenia obejmują 38% ciała są to poparzenia II i III stopnia wymagające miejscowego przeszczepu skóry. Konrad został przetransportowany helikopterem do szpitala w Siemianowicach Śląskich. 22 lutego miał wykonany przeszczep skóry. Czeka go długa i bolesna rekonwalescencja, co wiąże się z ogromnymi kosztami. Znajomi, którzy wiedzą, w jak trudnej sytuacji znalazła się rodzina Konrada, zorganizowali dla niego internetową zrzutkę.

- Konrad jest jedynym żywicielem rodziny. Wraz z narzeczoną i półtoraroczną córką wynajmują mieszkanie. Ze zwolnienia lekarskiego nie wystarczy na pokrycie kosztów związanych z wynajmem mieszkania i na inne opłaty oraz na dalsze poszpitalne leczenie, które jest bardzo kosztowne. Zwracamy się z prośbą do ludzi o dobrych sercach o wsparcie zbiórki dla Konrada i jego rodziny w tym trudnym dla nich czasie, a także modlitwę o szybki powrót do zdrowia. Mamy nadzieję, że dobro powróci do niego. Zawsze był pomocny dla innych i nie przechodził obojętnie, patrząc na krzywdę ludzka - apelują.

Link do zrzutki --> Zbieramy na leczenie i rehabilitację oraz utrzymanie rodziny

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Widzę Daro że jednak na Stare lata pójdziesz pierdzic w pasaki czego Ci życzę medo razen teściową ????
Bunio
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Paskudny charakter baby wszystkich okradla udaję niewinno som jeszcze dwie sprawy w sadze jedna oszukali człowieka na 1,200,000zl a druga za śmieci zobaczymy co dalej
Ożarów
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Teściowa jest taka sam jak Darus. Swoją pozycję wykorzystywał do tuszowania spraw. Jak się sprawy skomplikowaly i idą wyroki to Darus winien.. Darus niech się pochwali swoimi sprawami i wyrokami za oszustwa. To kartek w drukarce by zabrakło... Taka wesoła rodzinka.
Michal
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Piątek
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Aurory, Fryderyka, Oliwii

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA