REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W Somiance oddawali krew

Powiat

12 lutego zorganizowano pierwszą w gminie Somianka akcję krwiodawstwa „Krwi nie zastąpi żaden lek”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. 38 osób zostało zarejestrowanych, z czego 21 osobom udało się oddać krew. W efekcie oddano 9450 ml krwi. Chętnych do oddania krwi było znacznie więcej, jednak czas trwania akcji na to nie pozwolił.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Akcja zorganizowana pod honorowym patronatem starosty Powiatu Wyszkowskiego i wójta gminy Somianka spotkała się z ogromnym zaangażowaniem lokalnych instytucji i organizacji. Na krwiodawców czekały okolicznościowe kubeczki, dużo różnorodnych gadżetów, które przekazały Urząd Gminy w Somiance, Starostwo Powiatowe w Wyszkowie, Urząd Marszałkowski w Warszawie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi Legion Oddział Ostrołęcki Legion.

- Wszystkim wymienionym organizacjom składamy serdeczne podziękowania i chylimy czoła, bowiem dzięki Wam ze skromnej akcji oddania krwi zrodziło się wspaniałe wydarzenie integrujące społeczność i niosące realną pomoc osobom w potrzebie. Dziękujemy naszym sponsorom: Zakładom Mięsnym Somianka oraz Ubojni Zwierząt Bartek za przekazanie słodkich upominków. Chylimy również czoła przed każdym, kto przekroczył drzwi ambulansu. To ogromny akt odwagi. A dla tych, którym podczas tej akcji nie udało się z różnych przyczyn oddać krwi lub po prostu nie zdążyli, już zapowiadamy, że to była pierwsza akcja w Somiance, ale nie ostatnia - mówią organizatorzy.

Fot. Organizatorzy

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Widzę Daro że jednak na Stare lata pójdziesz pierdzic w pasaki czego Ci życzę medo razen teściową ????
Bunio
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Paskudny charakter baby wszystkich okradla udaję niewinno som jeszcze dwie sprawy w sadze jedna oszukali człowieka na 1,200,000zl a druga za śmieci zobaczymy co dalej
Ożarów
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Teściowa jest taka sam jak Darus. Swoją pozycję wykorzystywał do tuszowania spraw. Jak się sprawy skomplikowaly i idą wyroki to Darus winien.. Darus niech się pochwali swoimi sprawami i wyrokami za oszustwa. To kartek w drukarce by zabrakło... Taka wesoła rodzinka.
Michal
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

5
Piątek
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Aurory, Fryderyka, Oliwii

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA