AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Czarne koszule" lepsze od Bugu

Pierwszą porażkę w okresie przygotowawczym ponieśli piłkarze Bugu Wyszków. Lepsi od podopiecznych Krzysztofa Ogrodzińskiego okazali się juniorzy Polonii Warszawa, który wygrali 6:3.

Przypomnijmy, że Bug miał zagrać z Polonią U-19 w minioną sobotę na własnym boisku. Jednak z powodu zalegającego śniegu sparing trzeba było przenieść. Obydwa zespoły spotkały się dzień później w Kobyłce. Wyszkowianie w niedzielnym starciu musieli radzić sobie bez dwóch podstawowych piłkarzy, Mateusza Maciaka i Jakuba Rejnusia. Braki kadrowe trener Krzysztof Ogrodziński musiał łatać młodymi graczami. Juniorzy Polonii dość szybko objęli prowadzenie. Dwa gole stracone w cztery minuty sprawiły, że Bug zabrał się do pracy. Wyszkowianie doprowadzili do remisu również szybko. Jednak bramka do szatni zdobyta przez zespół z Warszawy podcięła skrzydła Bugowi.

W drugiej części spotkania Polonia nie straciła skuteczności. Nieco trudniej o sytuacje bramkowe było piłkarzom z Wyszkowa. Pięć minut przed końcem trzecią bramkę zdobył Bug, a jej autorem był Jan Kopiejewski.

Bug Wyszków - Polonia Warszawa U19 3:6 (mecz w Kobyłce)

Gole dla Bugu: testowany 8, testowany 12, Kopiejewski 85.

Bug: testowany bramkarz - D. Penkul, A. Krawczyk, R. Nogaj, Sz. Rudnik - M. Czabaj, K.Chimkowski, P. Wojtkowski - testowany nr 2, testowany nr 3, testowany nr 4. W II połowie zagrali: N. Laskowski, Ł. Damętko, K. Maciak, J. Kopiejewski, M. Rytelewski, testowany nr 5, testowany nr 6.