REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Finał bez Alicji Mieszało

Rozrywka

Znamy już finalistów II edycji programu "The Voice Senior". Niestety, w finale nie obejrzymy wyszkowianki Alicji Mieszało, choć skradła serca większości jurorów.

REKLAMA

Od 2 stycznia na antenie TVP2 możemy śledzić zmagania uczestników drugiej edycji „The Voice Senior”. Na telewizyjnej scenie zaśpiewało początkowo ponad 40 muzykalnych seniorów po 60. roku życia. Wśród nich mogliśmy podziwiać piękny głos wyszkowianki, Alicji Mieszało. 78-latka świetnie znana wyszkowskiej publiczności, została pokochana przez widzów w całej Polsce. Na etapie "przesłuchań w ciemno" pani Alicja zaśpiewała "Pamięć" z musicalu "Koty". Oczarowała dwoje jurorów - Izabelę Trojanowską i Witolda Paszta, ale na swojego trenera wybrała wokalistę grupy VOX. 

W sobotę, 30 stycznia, pani Alicja wystąpiła w odcinku półfinałowym. Przepięknie zaśpiewała utwór Hanki Ordonówny "Miłość Ci wszystko wybaczy". Swoim wykonaniem skradła serca większości jurorów. Zarówno Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, jak i Andrzej Piaseczny to właśnie panią Alicję widzieliby w finale. Ale o awansie do ostatniej rundu decydował trener, a Witold Paszt postawił na konkurenta Alicji Mieszało - wbrew podpowiedziom i opiniom pozostałych jurorów. 

- Alicjo, jesteś dla mnie kobietą o anielskim głosie, sama wyglądasz jak anioł, ale wybieram Andrzeja Pawłowskiego - ogłosił werdykt Witold Paszt.

Na tym kończy się przygoda Alicji Mieszało z telewizyjnym show, ale z pewnością może być dumna z tego, jak się w nim zaprezentowała i ilu nowych fanów zyskała. Odcinek półfinałowy z udziałem pani Alicji można obejrzeć TUTAJ

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org