REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Półfinał "The Voice Senior" z Alicją Mieszało już dziś! (VIDEO)

Rozrywka

Przed nami półfinałowy odcinek drugiej edycji "The Voice Senior", w którym wystąpi wyszkowianka Alicja Mieszało (na zdj. pierwsza z lewej). Zobaczcie zapowiedź tego, co czeka nas już dziś wieczór!

REKLAMA

Od 2 stycznia na antenie TVP2 możemy śledzić zmagania uczestników drugiej edycji „The Voice Senior”. Na telewizyjnej scenie zaśpiewało początkowo ponad 40 muzykalnych seniorów po 60. roku życia. Wśród nich podziwiać możemy piękny głos wyszkowianki, Alicji Mieszało. 78-latka świetnie znana była wyszkowskiej publiczności, a teraz jej głos zna cała Polska. Na etapie "przesłuchań w ciemno" pani Alicja zaśpiewała "Pamięć" z musicalu "Koty". Oczarowała dwoje jurorów - Izabelę Trojanowską i Witolda Paszta, ale na swojego trenera wybrała wokalistę grupy VOX.

W sobotę, 30 stycznia o godz. 20.00, zapraszamy przed telewizory. Obejrzymy wówczas odcinek półfinałowyprogramu z udziałem właśnie Alicji Mieszało. Jak zapowiadają autorzy programu, ten odcinek poziomem zaskoczy najbardziej wymagających. Zobaczmy jego przedsmak:

Występ w programie to nie tylko prezentacja swojego głosu, ale także okazja, żeby przedstawić bliżej siebie i swoje życiowe losy. Pani Alicja wiele uwagi poświęciła zmarłemu ponad 20 lat temu mężowi, którego bardzo kochaął i który był jej pierwszym i najwierniejszym słuchaczem. Nagrywał jej występy na dyktafon a potem słuchał ich, jeżdżąc służbowo taksówką. Po śmierci męża, Alicja Mieszało trafiła do chóru parafialnego w parafii św. Wojciecha i na dobre zajęła się muzyką i śpiewaniem. Obecnie śpiewa i tańczy w zespole „Oberek”, występuje także w chórze parafii św. Rodziny. Podczas nagrania w studio kibicowali pani Alicji m.in. syn Robert i przyjaciółki. 

W tej edycji wokalne umiejętności uczestników oceniają: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny oraz debiutujący w roli trenerów Izabela Trojanowska i Witold Paszt. Druga edycja będzie dłuższa względem pierwszej. Tym razem widzowie obejrzą aż cztery odcinki "przesłuchań w ciemno", odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w trakcie którego poznamy zwycięzcę programu. Prowadzącymi „The Voice Senior” są Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Fot/ video: Materiały promocyjne "The Voice Senior"

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Proszę przeczytać i sprawdzić oświadczenia majątkowe Pani naczelnik Iwony Kozon z ostatnich pięciu lat.Jakie tam są przekręty, że cba jeszcze się tym nie zajęło ? Oto jest pytanie. Niech każdy czytelnik Tuby Wyszkowa przeczyta i sam oceni. Bo tutaj to dlugo pisać, ale sytuacja jest identyczna jak z byłą radną. Tylko Pani naczelnik wykorzystuje swoje stanowisko publiczne do tych wałów. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.
Obywatel wwy
Musimy wymagać więcej (cz. 2)
młodzi ludzie z pomysłami i manią wielkości - niefortunne połączenie, które może okazać się tragedią dla miasta
do Danuta
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
jak to sie stalo, ze gdy byla radną nikt z urzedu nie sprawdzil prawdziwosci oswiadczen majatkowych? dlaczego nikt z gminy nie zostal za to pociagniety do odpowiedzialnosci? moze dlatego, ze koledzy z PO byli u wladzy wtedy bardziej niz teraz...
ewka
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Flicyty, Kajetana, Pauli

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA