REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Co będzie się działo w ramach 29. Finału WOŚP w Wyszkowie?

Miasto

31 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 29. finał będzie wyglądal zupełnie inaczej niż wszystkie dotychczasowe, ale organizatorzy robią wszystko, by był wyjątkowy nie tylko ze względu na pandemiczne ograniczenia. W Wyszkowie nie zabraknie atrakcji.

REKLAMA

Tradycyjne orkiestrowe licytacje przeniosły się do internetu. Podobnie jak koncerty, pokazy. Jest jednak kilka punktów programu WOŚP w Wyszkowie, w których będzie można wziąć udział osobiście, przy zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych. Z pewnością do takich należy uliczna kwesta - wolontariusze od rana w dniu finału będą zbierać pieniądze do puszek w całym mieście. 

30 stycznia w godz. 9.00-13.00 odbędzie się zbiórka krwi na placu przy SP nr 1.

31 stycznia na placu Miejskim obejrzymy wystawę plenerową a harcerze przeprowadzą grę miejską "W to mi graj". Na placu Miejskim stanie także słuchobus, w którym będzie można wykonać bezpłatne badanie słuchu w godz. 9.00-14.00. W godz. 16.00 - 20.00 zaplanowano wyszkowskie studio online a w nim koncerty, relacje, licytacja, orkiestrowy turniej szachowy. A o god. 20.00 - "Światełko do nieba".

Wyszkowski sztab nadal zaprasza artystów i widzów do studia online i na wirtualne koncerty. Chcesz wystąpić? Nagraj maks. 15-minutowy materiał wideo (obraz i dźwięk) oraz krótko opisz siebie lub swój zespół. Materiały prześlij na adres wosp.wyszkow@gmail.com lub dostarcz osobiście do Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik”. Wybrane nagrania odtworzone zostaną w dniu finału w wyszkowskim studiu WOŚP. Na zgłoszenia sztab czeka do 26 stycznia. Materiał wideo powinien być w rozdzielczości maksymalnej tj. 1920x1080 pikseli, zakodowany w jednym z formatów: mp4, mpg, mov oraz w rozmiarze nie przekraczającym 2 GB. W razie wątpliwości należy skontaktować się z WOK „Hutnik”.

Bieg „Policz się z cukrzycą!” odbędzie się w innej odsłonie. Aby wziąć udział w biegu, należy wpłacić min. 30 zł do wyszkowskiej eSkarbonki, a następnie przesłać mailem potwierdzenie wpłaty od PayU na adres: wosp.wyszkow@gmail.com. Sztab odeśle numer startowy. Następnie należy przebiec minimum 3 km w dniach 29 - 31 stycznia, przesłać screena z aplikacji biegowej oraz zdjęcie. Do odbioru w WOK „Hutnik” będzie medal i gadżety.

Na Allegro trwają już wyszkowskie licytacje, m.in. srebrnych serduszek oraz wielu innych przedmiotów. A wśród nich m.in. Ford Ranger XLT 94 podarowanhy przez wicestarostę Leszka Marszała, który zakupił auto podczas ubiegłorocznej licytacji WOŚP. Do wylicytowania także zestaw przetworów przygotowanych przez zastępcę burmistrza Wyszkowa Anetę Kowalewską, . Serduszko złote #1 oraz srebrne #13 i #29 zostaną zlicytowane online w dniu finału, 31 stycznia. Dostęp do platformy licytacji zostanie udostępniony wcześniej.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Musimy wymagać więcej (cz. 2)
młodzi ludzie z pomysłami i manią wielkości - niefortunne połączenie, które może okazać się tragedią dla miasta
do Danuta
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
jak to sie stalo, ze gdy byla radną nikt z urzedu nie sprawdzil prawdziwosci oswiadczen majatkowych? dlaczego nikt z gminy nie zostal za to pociagniety do odpowiedzialnosci? moze dlatego, ze koledzy z PO byli u wladzy wtedy bardziej niz teraz...
ewka
Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Widze że nasza radna chodzi codzenie do szpitala pewnie jest cieszko chora
Donos
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Flicyty, Kajetana, Pauli

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA