AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bug bezlitosny dla Wymakracza

Piłkarze Bugu Wyszków w pierwszym sparingu przed rundą wiosenną rozgromili 11:1 drużynę Wymakracza Długosiodło. Podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego byli bardzo skuteczni i już do przerwy prowadzili 8:0.

Bug Wyszków mocno rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej, będzie to najważniejszy moment w tym sezonie. Jeżeli podopieczni Krzysztofa Ogrodzińskiego chcą zrealizować cel, czyli awans do IV ligi. Muszą wiosną być w znakomitej formie. A w tej wydają się być na samym starcie okresu przygotowawczego.

W sobotnie przedpołudnie 23 stycznia wyszkowianie podejmowali na własnym boisku ekipę Wymakracza Długosiodło. Choć obydwa zespoły dzieli różnica jednej klasy rozgrywkowej, to Bug na tle Wymakracza wyglądał jak drużyna z innej planety. Defensywa zespołu z Długosiodła była dziurawa niczym szwajcarski ser. Bug natomiast każdą nadarzającą się okazję w pierwszej połowie zamieniał na bramkę. Gospodarze korzystali z prezentów obrońców Wymakracza. Bardzo ładnym strzałem popisał się m.in Łukasz Damętko. Swoje pod bramką rywali robił Szymon Rudnik. Do szatni piłkarze schodzili przy prowadzeniu Bugu 8:0. Imponujący wynik, który podłamałby niejedną drużynę. Piłkarze trenera Ogrodzińskiego grali bardzo dobrą piłkę, natomiast Wymakracz miał problemy z wyprowadzeniem akcji.

W drugiej połowie doszło do roszad w składzie i gra nieco bardziej się wyrównała. Wyszkowianie dołożyli jeszcze trzy trafienia. Zespołowi Wymakracza na pocieszenie został honorowy gol. Pierwszy w okresie przygotowawczym mecz sparingowy Bugu zakończył się imponującym zwycięstwem 11:1. A już za tydzień zespół trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego podejmie juniorską ekipę Polonii Warszawa.

Bug Wyszków - Wymakracz Długosiodło 11:1 (8:0)