REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wypadła z drogi na łuku

Na Sygnale

Dziś (22 stycznia) na granicy Rybienka Starego i Rybna doszło do poważnie wyglądającej kolizji. Dodge wypadł z drogi na łuku i zniszczył elementy ogrodzenia oraz wyposażenia jednej z posesji.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce przed godz. 8.30. Za kierownicą dodge'a siedziała 44-letnia kobieta. Auto wypadło z drogi, uderzyło w betonowe elementy ogrodzenia, uszkodziło także skrzynkę energetyczną na posesji. Kierującą karetka przewiozła do szpitala. 

- Najprawdopodobniej przyczyną było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - mówi wstępnie kom. Damian Wroczyński z KPP w Wyszkowie. 

Niestety, nie pomogły mierniki/ wyświetlacze prędkości, które niedawno ustawiono dokładnie w miejscu piątkowego zdarzenia. Mieszkańcy okolicznych posesji wskazują na inny problem.

- Droga posypywana jest mieszanką solno-piaskową tylko do granicy miasta, a jak zaczyna się Rybienko Stare to już piaskarki zawracają. Tutaj zostawia się drogi nieposypane, żeby się samo rozpuściło - mówią rozżaleni. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Ola
Bezmyślność ludzka nie zna granic. Pani z Dodge'a mogła jeszcze szybciej jechac może skrzydeł by dostała. Rozżaleni? Dziwi mnie to bo niedaleko jak tydzień temu na tej trasie przy -17 i koleinach śniegowych jadąc przepisowo zostałam strąbiona, że za wolno i wyprzedzona przez trzy pojazdy. Z tego żalu rozum im chyba odjęło...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Musimy wymagać więcej (cz. 2)
dokładnie, chcecie wymagac wiecej to zacznijcie od siebie
Seba
Kampania prolife na ulicach Wyszkowa
Niestety, u psychiatrów również teleporady i jak widać niewiele dają tym pseudodziałaczom.
Hela
"O życiu kultury w małym mieście" - zapraszamy na debatę
Dajcie spokój temu Kowalskiemu, bo on ze strachu na te debate nie przyjdzie. A swoja droga, jego nieobecnosc takze bedzie bardzo wymowna. Takze Mariusz - trzymaj sie, i tak i tak bedzie źle
sema4
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

3
Środa
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Kingi, Maryna, Tycjana

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA