REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"W to mi graj"

Rozrywka

Harcerze Hufca ZHP Wyszków zapraszają na „W TO MI GRAJ”, czyli harcerską grę miejską, organizowaną z okazji 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

REKLAMA

Gra odbędzie się 31 stycznia, w dniu finału. Patrole, maksymalnie 5-osobowe, zdobywają 20 punktów rozmieszczonych po całym mieście oraz wykonują krótkie zadania. Co należy zrobić, aby się zgłosić? Jedynie wysłać maila, na adres: marlena.borczon@zhp.net.pl, zawierającego: imiona i nazwiska członków patrolu, numer telefonu i e-mail osoby kontaktowej). UWAGA! W każdym patrolu powinna być przynajmniej jedna osoba pełnoletnia. Nie ma ograniczenia wiekowego - zapraszamy wszystkich. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 stycznia. 

- Jeżeli chcesz dołożyć cegiełkę do tegorocznego finału, zapraszamy do udziału w grze! Każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu zobowiązana jest do wrzucania na starcie min. 5 zł do puszki - zachęcają harcerze.

W razie dodatkowych pytań są do dyspozycji pod numerem telefonu 798 615 152 (phm. Joanna Dąbrowska). Na grę zapraszają: phm. Joanna Dąbrowska i phm. Marlena Borczon, instruktorki Hufca ZHP Rój Promienistych im. T. Zawadzkiego „Zośki” w Wyszkowie. 

ZałącznikiREKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Kolejny wyrok byłej radnej miejskiej
Widze że nasza radna chodzi codzenie do szpitala pewnie jest cieszko chora
Donos
Musimy wymagać więcej (cz. 2)
Ciekawy artykuł. Młodzi ludzie z pomysłami .Tak trzymać
Danuta
Oczka nie udało się uratować. Iga walczy o lepsze życie!
Z całego serca życzę zdrowia i sił dla Igi i jej rodziny! Uderzyło mnie jednak to zdanie: "Dzieci bywają okrutne". Właśnie. Dlaczego? Ludzie róbmy wszystko, aby nigdy w życiu naszym dzieciom nie przyszło nawet do głowy, żeby się z kogoś słabszego, innego wyśmiewać. Dlaczego taka śliczna Igusia, która się tyle nacierpiała, miała by jeszcze cierpieć? Nie możemy na to pozwolić. Ludzie uwrażliwiajmy nasze dzieci i sami dawajmy im przykład.
Anka
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

7
Niedziela
Marzec 2021
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Flicyty, Kajetana, Pauli

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA