REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W wyszkowskim sztabie WOŚP są jeszcze wolne miejsca

Miasto

Są jeszcze wolne miejsca dla wolontariuszy WOŚP. W związku z tym, że finał został przesunięty na 31 stycznia, przedłużone zostały również zapisy. Sztab nr 4312 w Wyszkowie czeka na zgłoszenia do 19 stycznia.

REKLAMA

- Do tej pory zgłosiło się dopiero około 100 osób, a przyznana nam liczba miejsc wynosi 175. Zazwyczaj o tej porze, przed każdym finałem, tych miejsc już brakowało. Teraz jeszcze są dostępne. Nie kończymy rejestracji. W związku ze zmianą daty finału rekrutacja wolontariuszy zostaje wydłużona i potrwa do 19 stycznia. Jeśli ktoś jeszcze nie podjął decyzji, ale chce pomagać i grać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to zapraszamy - mówi Leszek Marszał, szef wyszkowskiego sztabu WOŚP.

Zainteresowani powinni przesłać na adres wosp.wyszkow@gmail.com dane: imię i nazwisko, PESEL, datę urodzenia, e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania (kod pocztowy, miasto, ulica, numer domu, numer lokalu), nazwę i adres szkoły lub miejsca pracy. Niepełnoletni podają imię i nazwisko rodzica lub opiekuna prawnego. Należy też załączyć zdjęcie (600 x 800 px, dobrze widoczna twarz, format jpg). 

22 stycznia planowana jest wizyta wyszkowskiej delegacji w Fundacji Wielkiej Orkiestra Świątecznej Pomocy przy ul. Dominikańskiej 19c w Warszawie, gdzie - jak co roku - będą wykonywane i odbierane identyfikatory oraz materiały na Wielki Finał. W tym tygodniu wystartują również pierwsze aukcje Allegro z przedmiotami przekazanymi do wyszkowskiego sztabu.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
Czemu w Wyszkowie śmierdzialo cała noc dymem i dalej śmierdzi?
Wyszków
„Nie kosztem zdrowia i życia ludzi". Dyrektor projektu budowy linii 400 kV odpowiada
P. Godlewski kłamie. Na liście, na której ja też się podpisałam, były podpisy mieszkańców Bud Przetycz, Chrzczanki, Znamiączek i Starego Bosewa. Widać, że nawet nie przejrzał tej listy. Od niektórych domów linia przebiega w odległości kilkudziesięciu metrów. Ode mnie 160m. Ale zgadzam się z poprzednikami, że wszystko już dawno panowie "władza" ustalili i za nic mają protesty ludzi. Na zebraniu nas obrażali i ignorowali, a teraz udają, że odbyli konsultacje. Chyba sami ze sobą...
Mieszkanka gm. Długosiodło
Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
zaczyna się to robić ciekawe? skoro nie wydano zgody, to dlaczego zostały pobudowane boksy na przyjmowanie odpadów??? czy istnieją jakieś przepisy budowlane ?czy każdy sobie robi co chce???
anonim
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Kariny, Lesława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA