AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Punkt Campera w Grodzisku Mazowieckim

Siatkarze Campera Wyszków przegrali po tie-breaku mecz ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Mimo porażki, wyszkowianie utrzymali trzecie miejsce w tabeli II ligi.

Siatkarze Campera Wyszków w minioną sobotę udali się do Grodziska Mazowieckiego na mecz z drugą w tabeli Spartą. Wyszkowianie, którzy rok 2020 zakończyli porażką z liderem - Legią Warszawa, chcieli zacząć ten rok od wygranej. W pierwszym secie górą byli gospodarze, którzy wygrali 25:22. W kolejnych dwóch setach gra Campera się zmieniła. Gracze trenera Gerymskiego najpierw doprowadzili do remisu 25:22. A w trzeciej odsłonie wyszli na prowadzenie. Wydawało się, że siatkarze z Wyszkowa sięgną po trzy punkty z wyżej notowanym rywalem. Gospodarze mieli na to nieco inny pogląd, wygrali czwartego seta 25:22 i doprowadzili do tie-breaka. W nim z Campera uszło nieco powietrze. Gospodarze uskrzydleni triumfem w poprzedniej partii, wygrali 15:7 i cały mecz 3:2. Na pocieszenie wyszkowianom został punkt i fakt, że nadal pozostają na trzecim miejscu w tabeli. Jednak za ich plecami czają się już gracze SMS PZPS II Spała, którzy mają tyle samo punktów. Blisko są także warszawskie zespoły - Metro i MOS Wola Tramwaje Warszawskie.

Do końca rundy zasadniczej zostało jeszcze pięć kolejek. W kolejnej Camper będzie gościł u siebie UKS Centrum Augustów. Z tą ekipą w pierwszym meczu Camper przegrał w czterech setach, pora na rewanż.

UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Camper Wyszków 3:2 (25:22, 22:25, 22:25, 25:22, 15:7)