REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Najlepsi sportowcy w powiecie

Sport

Z końcem 2020 roku, podczas kameralnych spotkań, odbyło się podsumowanie Powiatowych Igrzysk Sportowych szkół podstawowych i średnich za rok szkolny 2019/ 2020. W klasyfikacji łącznej najlepsze okazały się Szkoła Podstawowa nr 1 z Wyszkowa (szkoły podstawowe) i Zespół Szkół nr 3 z Wyszkowa (szkoły ponadpodstawowe), a wśród szkół podstawowych do 100 uczniów bezkonkurencyjna była Szkoła Podstawowa z Komorowa.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Tradycyjnie obok podsumowania rywalizacji sportowej na spotkaniach wręczono także puchary oraz nagrody dla  najlepszego sportowca i nauczyciela wychowania fizycznego szkół średnich Powiatu Wyszkowskiego w roku 2019. Wśród sportowców prym w tym roku wiodły dziewczęta. Zwyciężyła Natalia Czyż z Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie, a kolejne miejsca zajęły Małgorzata Żurawska (ZS nr 3), Magdalena Wójcik (CEZiU Kopernik), Magdalena Witkowska (ZS nr 3) i Aleksandra Zawadzka (ZS nr 3). Wśród nauczycieli wychowania fizycznego uznanie zdobyli Mateusz Gąsiewski (ZS nr 3), Krzysztof Ostrowski (ZS nr 3), Mirosław Macioszczyk (I LO w Wyszkowie), Monika Wultańska (CEZiU Kopernik) oraz Marzena Terlikowska (CEZiU Kopernik). Puchary i nagrody wręczali starosta Jerzy Żukowski, wicestarosta Leszek Marszał oraz członek zarządu Paweł Deluga. Wśród obecnych na spotkaniach byli dyrektorzy, nauczyciele wychowania fizycznego oraz uczniowie szkół z powiatu wyszkowskiego. 

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
Czemu w Wyszkowie śmierdzialo cała noc dymem i dalej śmierdzi?
Wyszków
„Nie kosztem zdrowia i życia ludzi". Dyrektor projektu budowy linii 400 kV odpowiada
P. Godlewski kłamie. Na liście, na której ja też się podpisałam, były podpisy mieszkańców Bud Przetycz, Chrzczanki, Znamiączek i Starego Bosewa. Widać, że nawet nie przejrzał tej listy. Od niektórych domów linia przebiega w odległości kilkudziesięciu metrów. Ode mnie 160m. Ale zgadzam się z poprzednikami, że wszystko już dawno panowie "władza" ustalili i za nic mają protesty ludzi. Na zebraniu nas obrażali i ignorowali, a teraz udają, że odbyli konsultacje. Chyba sami ze sobą...
Mieszkanka gm. Długosiodło
Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
zaczyna się to robić ciekawe? skoro nie wydano zgody, to dlaczego zostały pobudowane boksy na przyjmowanie odpadów??? czy istnieją jakieś przepisy budowlane ?czy każdy sobie robi co chce???
anonim
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Kariny, Lesława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA