REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Alicja Mieszało oczarowała jurorów (video)

Rozrywka

Wyszkowianka Alicja Mieszało zaliczyła bardzo udany debiut w telewizyjnym show "The Voice Senior". Po "odwróceniu" dwóch jurorskich foteli, zdecydowała, że to z Witoldem Pasztem chce dalej iść przez program.

Galeria zdjęć


REKLAMA

2 stycznia wystartowała druga edycja „The Voice Senior”. Program emitowany w TVP 2 cieszy się bardzo dużą popularnością. W tej edycji na telewizyjnej scenie zaśpiewa ponad 40 muzykalnych seniorów po 60. roku życia. Wśród nich podziwiać możemy piękny głos wyszkowianki, Alicji Mieszało. 78-latka świetnie znana jest wyszkowskiej publiczności a teraz jej głos pozna cała Polska. Na etapie "przesłuchań w ciemno" pani Alicja zaśpiewała "Pamięć" z musicalu "Koty". Oczarowała dwoje jurorów - Izabelę Trojanowską i Witolda Paszta, ale na swojego trenera wybrała wokalistę grupy VOX. Występ w programie to nie tylko prezentacja swojego głosu, ale także okazja, żeby przedstawić bliżej siebie i swoje życiowe losy. Pani Alicja wiele uwagi poświęciła zmarłemu ponad 20 lat temu mężowi, którego bardzo kochaął i który był jej pierwszym i najwierniejszym słuchaczem. Nagrywał jej występy na dyktafon a potem słuchał ich, jeżdżąc służbowo taksówką. Po śmierci męża, Alicja Mieszało trafiła do chóru parafialnego w parafii św. Wojciecha i na dobre zajęła się muzyką i śpiewaniem. Obecnie śpiewa i tańczy w zespole „Oberek”, występuje także w chórze parafii św. Rodziny.

Podczas nagrania w studio kibicowali pani Alicji m.in. syn Robert i przyjaciółki. 

Głos pani Alicji doceniła także inna jurorka - Alicja Majewska. Okazało się, że miała nawet okazję być na koncercie swojej imienniczki w Domu Kultury Zacisze, gdzie Alicja Mieszało szlifuje głos i często koncertuje. 

W tej edycji wokalne umiejętności uczestników oceniają: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny oraz debiutujący w roli trenerów Izabela Trojanowska i Witold Paszt. Druga edycja będzie dłuższa względem pierwszej. Tym razem widzowie obejrzą aż cztery odcinki "przesłuchań w ciemno", odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w trakcie którego poznamy zwycięzcę programu. Prowadzącymi „The Voice Senior” są Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
Czemu w Wyszkowie śmierdzialo cała noc dymem i dalej śmierdzi?
Wyszków
„Nie kosztem zdrowia i życia ludzi". Dyrektor projektu budowy linii 400 kV odpowiada
P. Godlewski kłamie. Na liście, na której ja też się podpisałam, były podpisy mieszkańców Bud Przetycz, Chrzczanki, Znamiączek i Starego Bosewa. Widać, że nawet nie przejrzał tej listy. Od niektórych domów linia przebiega w odległości kilkudziesięciu metrów. Ode mnie 160m. Ale zgadzam się z poprzednikami, że wszystko już dawno panowie "władza" ustalili i za nic mają protesty ludzi. Na zebraniu nas obrażali i ignorowali, a teraz udają, że odbyli konsultacje. Chyba sami ze sobą...
Mieszkanka gm. Długosiodło
Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
zaczyna się to robić ciekawe? skoro nie wydano zgody, to dlaczego zostały pobudowane boksy na przyjmowanie odpadów??? czy istnieją jakieś przepisy budowlane ?czy każdy sobie robi co chce???
anonim
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Kariny, Lesława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA