REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pomagają zwierzętom

Nauka

Szkolne Koło Wolontariatu, działające przy Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie, wraz z opiekunem Ewą Nowak-Kowalską zorganizowało kilka akcji, których głównym celem była pomoc zwierzętom.

REKLAMA

Uczniowie stanęli na wysokości zadania i w ostatnim tygodniu grudnia przynieśli do szkoły karmę dla bezpańskich psów i kotów, którą przekazali Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. W czasie wolnym od zdalnego nauczania zrobili budki lęgowe, które zostały powieszone na terenie szkoły. Przed szkołą zawieszony został karmnik z jedzeniem dla małych ptaków. 

- Społeczności szkolnej należą się słowa uznania za to, że w tak trudnym dla nas wszystkim czasie, potrafiła się zorganizować i umilić życie naszym "braciom mniejszym" - podkreśla Ewą Nowak-Kowalską.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
Czemu w Wyszkowie śmierdzialo cała noc dymem i dalej śmierdzi?
Wyszków
„Nie kosztem zdrowia i życia ludzi". Dyrektor projektu budowy linii 400 kV odpowiada
P. Godlewski kłamie. Na liście, na której ja też się podpisałam, były podpisy mieszkańców Bud Przetycz, Chrzczanki, Znamiączek i Starego Bosewa. Widać, że nawet nie przejrzał tej listy. Od niektórych domów linia przebiega w odległości kilkudziesięciu metrów. Ode mnie 160m. Ale zgadzam się z poprzednikami, że wszystko już dawno panowie "władza" ustalili i za nic mają protesty ludzi. Na zebraniu nas obrażali i ignorowali, a teraz udają, że odbyli konsultacje. Chyba sami ze sobą...
Mieszkanka gm. Długosiodło
Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
zaczyna się to robić ciekawe? skoro nie wydano zgody, to dlaczego zostały pobudowane boksy na przyjmowanie odpadów??? czy istnieją jakieś przepisy budowlane ?czy każdy sobie robi co chce???
anonim
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Kariny, Lesława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA