REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Jedynka" pomaga

Nauka

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie pospieszyła z pomocą podopiecznym Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej Domu dla Dzieci nr 1 i nr 2 w Wyszkowie. Ta piękna tradycja trwa w szkole kilka lat.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Wiedząc, że dla mieszkańców Domów dla Dzieci, oprócz troski i ciepła, potrzebna jest także pomoc rzeczowa i materialna, Szkolny Klub Wolontariusza w SP nr 1 zorganizował zbiórkę artykułów chemicznych, higienicznych, środków czystości i słodyczy. Nad zbiórką czuwały: Katarzyna Zalewska, Kamilla Bielecka, a także dyrektor Hanna Dziubiel i panie sekretarki.

21 grudnia opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza wraz z wolontariuszką Julią Zalewską - uczennicą klasy VII a - przekazali zebrane przez uczniów i rodziców dary.

- Jak zawsze byłyśmy ciepło przyjęte i otrzymałyśmy własnoręcznie wykonaną przez podopiecznych choinkę, która umila pracę w sekretariacie szkoły. Pracownicy Domów dla Dzieci zapewnili, że prezenty podarowane podopiecznym sprawią wiele radości i wywołają uśmiech na ich twarzach. Jesteśmy przekonani, że to najwspanialsza forma podziękowania dla nas wszystkich. Jak co roku mogliśmy liczyć na zaangażowanie uczniów i rodziców, które przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim ludziom otwartego serca, którzy ofiarowali słodycze i środki czystości, żeby innych żyło się lepiej. Dziękujemy również tym, którzy pomagali w organizacji całej akcji. Pomaganie ma sens i przynosi radość, zwłaszcza teraz w tym przedświątecznym okresie - mówią organizatorki akcji.

Opiekunowie SKW

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSP nr 1 w WyszkowieSzkolny Klub WolontariuszaPlacówka Opiekuńczo - Wychowawcza Domu dla Dzieci nr 1 i nr 2 w Wyszkowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
Czemu w Wyszkowie śmierdzialo cała noc dymem i dalej śmierdzi?
Wyszków
„Nie kosztem zdrowia i życia ludzi". Dyrektor projektu budowy linii 400 kV odpowiada
P. Godlewski kłamie. Na liście, na której ja też się podpisałam, były podpisy mieszkańców Bud Przetycz, Chrzczanki, Znamiączek i Starego Bosewa. Widać, że nawet nie przejrzał tej listy. Od niektórych domów linia przebiega w odległości kilkudziesięciu metrów. Ode mnie 160m. Ale zgadzam się z poprzednikami, że wszystko już dawno panowie "władza" ustalili i za nic mają protesty ludzi. Na zebraniu nas obrażali i ignorowali, a teraz udają, że odbyli konsultacje. Chyba sami ze sobą...
Mieszkanka gm. Długosiodło
Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
zaczyna się to robić ciekawe? skoro nie wydano zgody, to dlaczego zostały pobudowane boksy na przyjmowanie odpadów??? czy istnieją jakieś przepisy budowlane ?czy każdy sobie robi co chce???
anonim
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Kariny, Lesława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA