REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bili życiowe rekordy

Sport

324 zawodników z 32 klubów pływackich z całej Polski 22 grudnia wzięło udział w zawodach pływackich pod hasłem “Bijemy rekordy życiowe”. Zawody zorganizowano z okazji 20-lecia istnienia sekcji pływackiej UKS „Polonez” Wyszków. Wyszkowskim sportowcom udało się zdobyć szesnaście medali. 

Galeria zdjęć


REKLAMA

Celem imprezy jest popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży, integracja klubów pływackich, promocja miasta i pływalni. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał dyrektor SP nr 5 w Wyszkowie Zbigniew Szczerba.

- Witam was wszystkich bardzo serdecznie w Wyszkowie. Co prawda nie udało się nam wiosną zorganizować zawodów z okazji 20-lecia UKS "Polonez" Wyszków, ale udało nam się to teraz. Tym bardziej jest mi bardzo miło, że dzisiaj w Wyszkowie gości tak duża grupa pływaków z całego kraju - mówił. 

Z  okazji jubileuszu istnienia sekcji pływackiej UKS “Polonez” dyrektor otrzymał pamiątkową tablicę.

- Spotkaliśmy się tu dzisiaj na spóźnionych zawodach z okazji 20-lecia UKS "Polonez" Wyszków. To pan dyrektor SP nr 5 w Wyszkowie Zbigniew Szczerba jest wieloletnim przyjacielem pływania, dzięki niemu tak naprawdę pływanie w Wyszkowie powstało, dzięki niemu pływanie w Wyszkowie istniało - mówiła, witając zawodników trener Małgorzata Karłowicz.

Do rywalizacji przystąpili zawodnicy z klubów z całej Polski: UKS Piątka Ostrołęka, UKS "Fala" Nieporęt, UKS "Skalar" Warszawa, MKS "Jagiellonka" Warszawa, UKS "Polonez" Wyszków, UKS 8 Siedlce, SKP "Delfin" Kozienice, BKS Swim Team Bielawa, MPKS Orka Ciechanów, UKS G - 8 Bielany Warszawa, UKS Wawer Warszawa,MKS Piaseczno, KU AZS UAM Poznań, MKS "Medyk" Giżycko, UKS "Posejdon" Pułtusk, UKP Polonia Warszawa, KP "Płetwal" Mława, Squatina Ostrołęka, UKS "Manta" Warszawa - Włochy, Swimland Olsztyn, MKP "Warszawianka", SKS 137 Delfin Łódź, Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo, UKS 48 Warszawa Śródmieście, UKS "V" Łomianki, UKS Jagiellonia Swim.

Najmłodsi zawodnicy pływali różnymi stylami (grzbietowym oraz dowolnym) na dystansie 25 metrów, natomiast starsi przepłynęli dystans 50 metrów oraz 100 metrów stylem klasycznym, dowolnym, grzbietowym, motylkowym, zmiennym. Sędzią głównym zawodów był Piotr Żłobicki.

Organizatorami zawodów byli: Klub Sportowy UKS „Polonez” Wyszków, Zespół maturzystów "Zwolnieni z teorii", Gmina Wyszków, dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 5 w Wyszkowie, Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

Konkurencja I dziewcząt, 25m dowolny 8 - 9 lat

8 lat

I miejsce Zuzanna Zecer UKS Piątka Ostrołęka czas. 19.93s 

II miejsce Anna Pitus UKS Fala Nieporęt czas 19.96s 

III miejsce Wiktoria Łuczak  UKS "Skalar'' Warszawa czas 22.07s 

9 lat

I miejsce Michalina Reda UKS 8 Siedlce  czas 19.57s

II miesjce Weronika Garbarczyk SKP Delfin Kozienice czas 20.22s

III miejsce Maja Szukiewicz UKS Piątka Ostrołęka 20.99 123

 

Konkurencja II chłopców, 25m dowolny 8 - 9 lat

8 lat

I miejsce Kuba Zwoliński MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 18.61s

II miejsce Emil Zawiszewski UKS "Skalar'' Warszawa czas 19.43s

III miejsce Stanisław Malinowski UKS "Skalar'' Warszawa czas 19.50s

9 lat

I miejsce Adam Łoboda MPKS Orka Ciechanów czas 17.57s

II miejsce Aleksander Kamecki UKS 8 Siedlce czas 20.78s

III miejsce Karol Piórkowski UKS "Polonez" Wyszków czas 21.71s

 

Konkurencja III  dziewcząt, 50m dowolny 10 lat

I miesjce Barbara Balcerzak SKP Delfin Kozienice czas 33.44s

II miejsce Roksana Flis UKS "Polonez'' Wyszków czas 35.20s

III miejsce Antonina Szczubełek UKS Piątka Ostrołęka czas  42.55s

 

Konkurencja IV chłopców, 50m dowolny 10 lat

I miejsce Maksymilian Szewczyk UKS "Polonez'' Wyszków czas 35.29s

II miejsce Ignacy Sadłoń UKS Wawer Warszawa czas 35.37s

III miejsce Jakub Ślipko BKS Swim Team Bielawa czas 36.39s

 

Konkurencja V dziewcząt, 50m klasyczny 10 lat

I miejsce Barbara Balcerzak SKP Delfin Kozienice czas 43.98s

II miejsce Sandra Korzec BKS Swim Team Bielawa czas 46.62s

III miejsce Roksana Flis UKS "Polonez'' Wyszków czas 47.28s

 

Konkurencja VI chłopców, 50m klasyczny 10 lat

I miejsce  Ignacy Ostrowski ULS 8 Siedlce czas 45.24s

II miejsce Dawid Majewski MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 47.07s

III miejsce Mateusz Terlecki BKS Swim Team Bielawa czas 49.11s

 

Konkurencja VII dziewcząt, 25m grzbietowy 8 - 9 lat

8 lat

I miejsce Zuzanna Zecer UKS Piątka Ostrołęka 22.26s

II miejsce Anna Pitus UKS Fala Nieporęt czas 23.46s

III miejsce Wiktoria Łuczak UKS "Skalar'' Warszawa czas 24.28s

9 lat

I miejsce Michalina Reda UKS 8 Siedlce czas 22.01s

II miejsce  Kornelia Ciskowska UKS "Polonez" Wyszków czas 22.89s

III miejsce Maria Naumiuk UKS 8 Siedlce czas 23.37s

 

Konkurencja VIII chłopców, 25m grzbietowy 8 - 9 lat

8 lat

I miejsce Emil Zawiszewski UKS "Skalar'' Warszawa czas 21.43s

II miejsce Stanisław Malinowski UKS "Skalar'' Warszawa czas 22.73s

III miejsce Damian Witkowski UKS "Skalar'' Warszawa czas 22.82s

 

Konkurencja VIII chłopców, 25m grzbietowy

9 lat

I miejsce Adam Łoboda MPKS Orka Ciechanów czas 19.26s

II miejsce Aleksander Kamecki UKS 8 Siedlce czas 21.84s

III miejsce Kajetan Jezierski SKP Delfin Kozienice czas 24.60s

 

Konkurencja IX dziewcząt, 50m grzbietowy 10 lat

I miejsce Nela Kaczmarska UKS "Polonez'' Wyszków czas 46.48s

II miejsce Natasza Zimny UKS "Polonez'' Wyszków czas 48.27s

III miejsce Julia Wilczyńska UKS "Polonez'' Wyszków czas 51.56s

 

Konkurencja X chłopców, 50m grzbietowy 10 lat

I miejsce Dawid Majewski MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 39.60s

II miejsce Marcel Witkowski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 42.05s

III miejsce Ignacy Sadłoń UKS Wawer Warszawa czas 42.74s

 

Konkurencja XI kobiet, 50m dowolny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Maja Lesińska MKS Piaseczno czas 30.79s

II miejsce Weronika Pietrzak KU AZS UAM Poznań czas 30.83s

III miejsce Kaja Tomaszewska MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 33.02s

12 lat

I miejsce Róża Sęczkowska UKS "Posejdon'' Pułtusk czas 29.41s

II miejsce Dagmara Samborska UKP "Polonia Warszawa'' czas 29.93s

III miejsce Izabela Nowak UKS G-8 Bielany Warszawa czas 29.94s

13 lat

I miejsce Wiktoria Rojek UKS Manta Warszawa Włochy czas 28.58s

II miejsce Paula Figurska UKS G-8 Bielany Warszawa czas 28.97s

III miejsce Maja Bakun UKS G-8 Bielany Warszawa czas 29.58s

14 lat

I miejsce Zofia Sobczak MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 26.31s

II miejsce Zuzanna Rychlewicz UKS G-8 Bielany Warszawa czas 29.99s

III miejsce Gabriela Szczepkowska KP Płetwal Mława czas 30.34s

15 lat i starsi

I miejsce Wiktoria Masłowska Swimland Olsztyn czas 28.37s

II miejsce Maria Zielińska MPKS Orka Ciechanów czas 28.66s

III miejsce Marcelina Ciemiewska MPKS Orka Ciechanów czas 31.42s

 

Konkurencja XII kobiet, 50m klasyczny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Maja Lesińska MKS Piaseczno czas 41.77s

II miejsce Paulina Bieżuńska Squatina Ostrołęka czas 42.99s

III miejsce Anna Saskiewicz MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 46.20s

12 lat

I miejsce Blanka Mulewska Squatina Ostrołęka czas 38.79s

II miejsce Maja Barańska Squatina Ostrołęka czas 39.43s

III miejsce Julia Spis SKP Delfin Kozienice czas 45.97s

13 lat

I miejsce Katarzyna Ryznar UKS G-8 Bielany Warszawa czas 35.94s

II miejsce Marianna Gritzner MKS Medyk Giżycko czas 42.77s

14 lat

I miejsce Julia Woźniak MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 35.70s

II miejsce Zuzanna Kozłowska UKS "Polonez'' Wyszków czas 39.48s

III miejsce Weronika Jankowska Squatina Ostrołęka czas 39.49s

15 lat i starsi

I miejsce Maria Zielińska MPKS Orka Ciechanów czas 35.99s

II miejsce Marcelina Ciemiewska MPKS Orka Ciechanów czas 42.97s

 

Konkurencja XIII kobiet, 50m grzbietowy 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Weronika Pietrzak KU AZS UAM Poznań czas 34.90s

II miejsce Kaja Tomaszewska MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 38.30s

III miejsce Zuzanna Sytś MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 38.56s

12 lat

I miejsce Izabela Nowak UKS G-8 Bielany Warszawa czas 32.50s

II miejsce Róża Sęczkowska UKS "Posejdon'' Pułtusk czas 32.92s

III miejsce Oliwia Mikołajczyk UKS G-8 Bielany Warszawa czas 32.96s

13 lat

I miejsce Dominika Ściborek MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 30.52s

II miejsce Paula Figurska UKS G-8 Bielany Warszawa czas 32.85s

III miejsce Maja Tomaszewska MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 33.54s

14 lat

I miejsce Zuzanna Rychlewicz UKS G-8 Bielany Warszawa czas 33.35s

II miejsce Julia Salwin UKS "Polonez'' Wyszków czas 37.44s

III miejsce Aleksandra Rutka UKS "Polonez'' Wyszków czas 38.26s

 

Konkurencja XIV kobiet, 50m motylkowy 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Kaja Kazanowska MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 35.68s

II miejsce Zuzanna Styś MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 37.90s

III miejsce Julia Pikoń MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 37.96s

12 lat

I miejsce Zofia Kondrasiuk MKP "Warszawianka'' czas 31.80s

II miejsce Patrycja Jurkiewicz UKS Fala Nieporęt czas 31.85s

III miejsce Oliwia Narkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa czas 32.17s

13 lat

I miejsce  Wiktoria Rojek UKS Manta Warszawa Włochy czas 30.83s

II miejsce Natalia Brojanowska UKS G-8 Bielany Warszawa czas 31.59s

III miejsce Pola Michalska UKP "Polonia Warszawa'' czas 31.70s

14 lat

I miejsce Zofia Sobczak MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 28.25s

II miejsce Natalia Piekarska SKS 137 Delfin Łódź czas 29.73s

III miejsce Klaudia Zawadzka MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 31.16s

15 lat i starsi

I miejsce Oliwia Samoraj MKS Piaseczno czas 31.44s

 

Konkurencja XV kobiet, 100m dowolny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Natasza Makowska MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:18.63 min

II miejsce Oliwia Bąk MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:22.58 min

12 lat

I miejsce Edyta Kowalska MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:04.71 min

II miejsce Kaja Kamińska KP Płetwal Mława 1:12.58 min

13 lat

I miejsce Zofia Taraszkiewicz UKP "Polonia Warszawa'' 1:02.76 min

II miejsce Maja Bakun UKS G-8 Bielany Warszawa 1:05.94 min

III miejsce Magdalena Tchórzewska MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:08.16 min

14 lat

I miejsce Marta Podpora UKS Wawer Warszawa 1:06.19 min

II miejsce Gabriela Szczepkowska KP Płetwal Mława 1:08.27 min

15 lat i starsi

I miejsce Wiktoria Masłowska Swimland Olsztyn 1:01.62 min

II miejsce Oliwia Samoraj MKS Piaseczno 1:02.30 min

 

Konkurencja XVI kobiet, 100m klasyczny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Anna Saskiewicz MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:40.09 min

12 lat

I miejsce Amelia Butryn KP Płetwal Mława 1:21.78 min

II miejsce Blanka Mulewska Squatina Ostrołęka 1:24.49 min

III miejsce Maja Barańska Squatina Ostrołęka 1:26.15 min

13 lat

I miejsce  Julia Grzegorzewska UKS G-8 Bielany Warszawa 1:23.51 min

II miejsce Anna Tomkiel UKP "Polonia Warszawa'' 1:25.64 min

III miejsce Maja Juchniewicz MKS Medyk Giżycko 1:33.60 min

14 lat

I miejsce Klaudia Zawadzka MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 1:24.61min

II miejsce Zuzanna Kozłowska UKS "Polonez'' Wyszków 1:29.09 min

III miejsce Weronika Jankowska Squatina Ostrołęka 1:29.17 min

 

Konkurencja XVII kobiet, 100m grzbietowy 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Susan Hrdlicka KP Płetwal Mława 1:39.84 min

12 lat

I miejsce  Kinga Kordziak UKS G-8 Bielany Warszawa 1:10.49 min

II miejsce Oliwia Mikołajczyk UKS G-8 Bielany Warszawa 1:10.72 min

III miejsce  Gabriela Rachuba KP Płetwal Mława 1:23.40 min

13 lat

I miejsce Natalia Brojanowska UKS G-8 Bielany Warszawa 1:09.62 min

II miejsce  Maja Tomaszewska MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:12.52 min

III miejsce Nikola Gołyńska MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:18.67 min

14 lat

I miejsce Natalia Tomczak KP Płetwal Mława 1:17.73 min

II miejsce Natalia Rojek UKS "Polonez'' Wyszków 1:18.11 min

 

Konkurencja XVIII kobiet, 100m zmienny 11 lat i starsi

12 lat

I miejsce Oliwia Narkiewicz UKS G-8 Bielany Warszawa 1:14.18 min

13 lat

I miejsce Dominika Ściborek MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:09.14 min

II miejsce Katarzyna Ryznar UKS G-8 Bielany Warszawa 1:12.23 min

III miejsce Zofia Taraszkiewicz UKP "Polonia Warszawa'' 1:12.86 min

14 lat

I miejsce Natalia Piekarska SKS 137 Delfin Łódź 1:08.01 min

II miejsce Julia Woźniak MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:12.97 min

III miejsce Marta Podpora UKS Wawer Warszawa 1:19.20 min

 

Konkurencja XIX mężczyzn, 50m dowolny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Jakub Hincmanowski KP Płetwal Mława czas 32.35s

II miejsce Bartłomiej Kieruńczak MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 33.94s

III miejsce Tomasz Luśtyk SKP Delfin Kozienice czas 35.46s

12 lat

I miejsce Eryk Osóbka - Morawski 08 UKP "Polonia Warszawa'' czas 27.35s

II miejsce Piotr Widła UKS G-8 Bielany Warszawa czas 29.27s

III miejsce Mateusz Karczewski UKS Wawer Warszawa  czas 30.20s

13 lat

I miejsce Kacper Antosik UKS G-8 Bielany Warszawa czas 25.52s

II miejsce Jan Gajda SKS 137 Delfin Łódź czas 26.39s

III miejsce Mateusz Redziński vel Rydzyński UKP "Polonia Warszawa'' czas 26.63s

14 lat

I miejsce Filip Topp UKS G-8 Bielany Warszawa czas 25.20s

II miejsce  Antoni Fronczak UKS G-8 Bielany Warszawa czas 25.25s

III miejsce Kacper Majewski MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 25.81s

15 lat i starsi

I miejsce Alexander Kowalski MPKS Orka Ciechanów czas 25.22s

II miejsce Tymoteusz Łoboda UKP "Polonia Warszawa'' czas 26.13s

III miejsce Kacper Kodym Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo czas 30.76s

 

Konkurencja XX mężczyzn, 50m klasyczny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Michał Bieniek SKP Delfin Kozienice czas 45.82s

II miejsce Mieszko Stasz MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 46.09s

III miejsce Maciej Bieniek SKP Delfin Kozienice czas 46.09s

12 lat

I miejsce Jan Chlipała UKS G-8 Bielany Warszawa czas 35.63s

II miejsce Rozbicki Kacper UKS 48 Warszawa Śródmieście czas 40.34s

III miejsce  Aleksander Ostrowski UKS 8 Siedlce czas 43.27s

13 lat

I miejsce Mikołaj Miłkowski UKS 48 Warszawa Śródmieście czas 32.77s

II miejsce Dominik Kazanowski MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 33.38s

III miejsce Jakub Wiśniewski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 35.31s

14 lat

I miejsce Kamil Szporak Squatina Ostrołęka czas 30.74s

II miejsce  Antoni Fronczak UKS G-8 Bielany Warszawa czas 33.32s

III miejsce Oskar Glinski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 33.57s

15 lat i starsi

I miejsce Tomasz Kraczkowski Swimland Olsztyn czas 28.98s

II miejsce Stanisław Kozłowski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 29.83s

III miejsce Marcel Tarasewicz UKS G-8 Bielany Warszawa czas 30.04s

 

Konkurencja XXI mężczyzn, 50m grzbietowy 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Arkadiusz Powierza MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 33.55s

II miejsce Bartosz Zgoda MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 36.23s

III miejsce Tomasz Luśtyk SKP Delfin Kozienice czas 41.99s

12 lat

I miejsce Michał Dobryjanowicz UKS G-8 Bielany Warszawa czas 31.02s

II miejsce Aleksander Orkwiszewski KP Płetwal Mława czas 36.02s

III miejsce Michał Pitus UKS Fala Nieporęt czas 37.37s

13 lat

I miejsce Oskar Ślesik UKS G-8 Bielany Warszawa czas 27.76s

II miejsce Jakub Dublewski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 30.14s

III miejsce Leon Stefański UKS G-8 Bielany Warszawa czas 31.41s

14 lat

I miejsce Aleksander Styś MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 28.72s

II miejsce Szymon Sadowski UKS "Polonez'' Wyszków czas 32.15s

III miejsce Bartosz Kucharczyk UKS "Polonez'' Wyszków czas 33.10s

15 lat i starsi

I miejsce Alexander Kowalski MPKS Orka Ciechanów czas 30.85s

II miejsce Adam Łoboda MPKS Orka Ciechanów czas 39.67s

 

Konkurencja XXII mężczyzn, 50m motylkowy 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Ksawery Berendt UKS "V" Łomianki czas 34.23s

II miejsce Antoni Melerowicz UKS G-8 Bielany Warszawa czas 35.10s

III miejsce Franciszek Kobyliński UKS G-8 Bielany Warszawa czas 36.53s

12 lat

I miejsce Eryk  Osóbka - Morawski UKP "Polonia Warszawa'' czas 30.40s

II miejsce Piotr Widła UKS G-8 Bielany Warszawa czas 31.86s

III miejsce Szymon Majewski MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 33.84s

13 lat

I miejsce Jan Gajda SKS 137 Delfin Łódź czas 28.33s

II miejsce Oliwier Wójciak UKS "V" Łomianki czas 28.71s

III miejsce Bartłomiej Garwulewski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 29.46s

14 lat

I miejsce Filip Topp UKS G-8 Bielany Warszawa czas 26.76s

II miejsce Aleksander Styś MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 28.59s

III miejsce Kacper Wasilewski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 29.19s

15 lat i starsi

I miejsce Kacper Jakubowski UKS Jagiellonia Swim czas 27.07s

II miejsce Jakub Rochnowski Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo czas 28.83s

III miejsce Kacper Dec UKS Jagiellonia Swim czas 28.94s

 

Konkurencja XXIII mężczyzn, 100m dowolny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Franciszek Kobyliński UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:13.84 min

II miejsce Mateusz Smykiewicz SKP Delfin Kozienice 1:17.15 min

III miejsce Bartłomiej Kieruńczak MKS "Jagiellonka'' Warszawa 1:17.32 min

12 lat

I miejsce Mateusz Karczewski UKS Wawer Warszawa 1:06.16 min

II miejsce Patryk Kaliszewski KP Płetwal Mława 1:07.32 min

III miejsce Marcel Bużycki KP Płetwal Mława 1:08.52 min

13 lat

I miejsce Jakub Buryczyński UKS G-8 Bielany Warszawa 1:03.49 min

II miejsce Janusz Łazarowicz UKS 48 Warszawa Śródmieście 1:04.75 min

14 lat

I miejsce Jan Brzóska UKS G-8 Bielany Warszawa 51.56s

II miejsce Stanisław Pawlak UKS G-8 Bielany Warszawa 59.44s

III miejsce Marcin Zieliński Uczniowski Klub Sportowy Delfin Legionowo 1:00.59 min

15 lat i starsi

I miejsce Kacper Jakubowski UKS Jagiellonia Swim 57.47s

II miejsce Kacper Dec UKS Jagiellonia Swim 59.34s

 

Konkurencja XXIV mężczyzn, 100m klasyczny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Arkadiusz Powierza MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 1:20.67 min

II miejsce  Michał Bieniek SKP Delfin Kozienice czas 1:37.63 min

III miejsce Mieszko Stasz MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 1:43.03 min

12 lat

I miejsce Michał Bielecki UKS 8 Siedlce czas 1:25.69 min

II miejsce Kacper Rozbicki UKS 48 Warszawa Śródmieście czas 1:27.17 min

III miejsce Antoni Bałaban UKS 48 Warszawa Śródmieście czas 1:29.58 min

13 lat

I miejsce Jakub Wiśniewski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:16.75 min

II miejsce Kamil Lewiński UKS "V" Łomianki czas 1:17.15 min

III miejsce Jakub Kulesza UKP "Polonia Warszawa'' czas  1:20.43 min

14 lat

I miejsce Kamil Szporak Squatina Ostrołęka czas  1:09.74 min

15 lat i starsi

I miejsce  Tomasz Kraczkowski Swimland Olsztyn czas 1:04.09 min

II miejsce Marcel Tarasewicz UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:05.47 min

III miejsce Filip Urbanski UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:05.70 min

 

Konkurencja XXV mężczyzn, 100m grzbietowy 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Bartosz Zgoda MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 1:17.27 min

II miejsce Ksawery Berendt UKS "V" Łomianki czas 1:22.23 min

III miejsce Maksymilian Matuszewski MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 1:23.08 min

12 lat

I miejsce Michał Dobryjanowicz UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:07.94 min

II miejsce Aleksander Orkwiszewski KP Płetwal Mława czas 1:18.18 min

III miejsce Michał Pitus UKS Fala Nieporęt czas  1:23.41 min

13 lat

I miejsce  Oskar Ślesik UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:01.50 min

II miejsce Jan Eromin UKP "Polonia Warszawa'' czas 1:08.65 min

III miejsce Jakub Kulesza UKP "Polonia Warszawa'' czas 1:13.09 min

14 lat

I miejsce Maciej Nieczyporuk UKS 8 Siedlce czas 1:07.33 min

II miejsce Mateusz Jankowski Squatina Ostrołęka czas 1:12.55 min

III miejsce Bartosz Kucharczyk UKS "Polonez'' Wyszków czas  1:14.21 min

 

Konkurencja XXVI mężczyzn, 100m zmienny 11 lat i starsi

11 lat

I miejsce Ksawery Berendt UKS "V" Łomianki czas 1:24.84 min

II miejsce Nataniel Janicki MKS Medyk Giżycko czas 1:25.39 min

III miejsce Franciszek Kobyliński UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:25.51 min

12 lat

I miejsce Jan Chlipała UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:12.21 min

II miejsce Bartosz Jarecki UKS 48 Warszawa Śródmieście czas  1:14.32 min

III miejsce Szymon Majewski MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 1:15.61 min

13 lat

I miejsce Mikołaj Miłkowski UKS 48 Warszawa Śródmieście czas 1:02.99 min

II miejsce Leon Stefański UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:05.81 min

III miejsce Kacper Antosiak UKS G-8 Bielany Warszawa czas 1:07.18 min

14 lat

I miejsce Kacper Majewski MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 1:03.35 min

II miejsce Volodymyr Stefanyshyn MKS "Jagiellonka'' Warszawa czas 1:10.48 min

III miejsce Borys Krupa UKS"Skalar'' Warszawa czas 1:11.51 min

15 lat i starsi

I miejsce  Tymoteusz Łoboda UKP "Polonia Warszawa'' czas 1:07.94 min

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Wyszkówzawody pływackieUKS "Polonez" Wyszków"WOSiRSP nr 5 w Wyszkowie20 - lecie istnienia sekcji pływackiej UKS „Polonez” Wyszków.

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Czekamy na księdza". Niekoniecznie...
Bardzo dobrze! Nie sądzę aby ktoś się zaraził. Popieram decyzję księdza. Szczęść Boże!
AP
Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
Czemu w Wyszkowie śmierdzialo cała noc dymem i dalej śmierdzi?
Wyszków
„Nie kosztem zdrowia i życia ludzi". Dyrektor projektu budowy linii 400 kV odpowiada
P. Godlewski kłamie. Na liście, na której ja też się podpisałam, były podpisy mieszkańców Bud Przetycz, Chrzczanki, Znamiączek i Starego Bosewa. Widać, że nawet nie przejrzał tej listy. Od niektórych domów linia przebiega w odległości kilkudziesięciu metrów. Ode mnie 160m. Ale zgadzam się z poprzednikami, że wszystko już dawno panowie "władza" ustalili i za nic mają protesty ludzi. Na zebraniu nas obrażali i ignorowali, a teraz udają, że odbyli konsultacje. Chyba sami ze sobą...
Mieszkanka gm. Długosiodło
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Kariny, Lesława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA