REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Śpiewajmy i grajmy Mu...” Przegląd Kolęd i Pastorałek on line

Kultura

Tegoroczny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem "Śpiewajmy i grajmy Mu", organizowany przez WOK "Hutnik" oraz Szkołę Podstawową nr 1 w Wyszkowie, odbędzie się w formie on line. Termin przesyłania wykonanych nagrań i kart zgłoszeniowych upływa 18 stycznia.

REKLAMA

Przegląd adresowany jest do dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych z gminy Wyszków, ma formę konkursu. Każdy wykonawca prezentuje jeden utwór z podkładem muzycznym. Maksymalna liczba wykonawców jednego utworu - 5 osób, Przegląd zostanie przeprowadzony w pięciu kategoriach wiekowych:

I kategoria – do 6 lat

II kategoria – od 7 do 15 lat

III kategoria – od 16 lat

IV kategoria – mieszana

Kryteria oceny: muzykalność, dobór repertuaru, indywidualne podejście do interpretacji utworu, poczucie rytmu, dykcja, ogólny wyraz artystyczny. Oceny prezentacji dokona jury powołane przez organizatora. W przeglądzie zostaną wyłonieni zwycięzcy poszczególnych kategorii, którzy otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Jury może również przyznać dodatkowe nagrody bądź wyróżnienia. Przegląd ma formułę otwartą. Celem Przeglądu jest popularyzacja tradycyjnych, staropolskich kolęd i pastorałek w środowisku dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, pielęgnowanie tradycji kolędowania oraz ochrona przed zwyczajem zanikania kolędowania oraz upowszechnianie śpiewu, odkrywanie talentów.

Termin przesłania wykonanych nagrań oraz kart zgłoszeniowych upływa 18 stycznia. Wyniki przeglądu zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatorów, najpóźniej do 26 stycznia.

Regulamin konkursu znajduję się na: http://www.wok-hutnik.pl/wok/pliki/zapowiedzi/2020/przeglad_koled_i_pastoralek_regulamin.pdf

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówWOK "Hutnik"Przegląd Kolęd i Pastorałek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
Czemu w Wyszkowie śmierdzialo cała noc dymem i dalej śmierdzi?
Wyszków
„Nie kosztem zdrowia i życia ludzi". Dyrektor projektu budowy linii 400 kV odpowiada
P. Godlewski kłamie. Na liście, na której ja też się podpisałam, były podpisy mieszkańców Bud Przetycz, Chrzczanki, Znamiączek i Starego Bosewa. Widać, że nawet nie przejrzał tej listy. Od niektórych domów linia przebiega w odległości kilkudziesięciu metrów. Ode mnie 160m. Ale zgadzam się z poprzednikami, że wszystko już dawno panowie "władza" ustalili i za nic mają protesty ludzi. Na zebraniu nas obrażali i ignorowali, a teraz udają, że odbyli konsultacje. Chyba sami ze sobą...
Mieszkanka gm. Długosiodło
Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
zaczyna się to robić ciekawe? skoro nie wydano zgody, to dlaczego zostały pobudowane boksy na przyjmowanie odpadów??? czy istnieją jakieś przepisy budowlane ?czy każdy sobie robi co chce???
anonim
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Kariny, Lesława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA