REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Premier przyznał im stypendia

Nauka

Uczniowie wyszkowskich szkół średnich otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów. To wyróżnienie dla najlepszych z najlepszych.

REKLAMA

Na rok szkolny 2020/2021 stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali:

- Uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie: Wiktoria Cichowska (II klasy technikum) i Mateusz Małaszek (III klasa liceum)

- Uczniowie Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie: Justyna Danis (III klasa technikum), Izabela Możdżyńska (II klasa technikum), Aleksandra Gnatkowska (III klasa liceum) i Ewa Woźnica (II klasa liceum)

- Uczniowie I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie: Wiktoria Łaszczewska (klasa III) i Michał Świętoń (klasa II)

- Uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie: Julia Banaszek (kl. II Liceum lingwistyczno-hunaministycznego), Karolina Kowalska (kl. IV Technikum ekonomicznego), Kinga Ostrowska (kl. II Liceum informatycznego), Aneta Zaremba (kl. II Technikum ekonomicznego). 

- Uczniowie Zakładu Doskonalenia Zawodowego: Kamila Abramczyk oraz Dominika Tkaczyk z IV Liceum Ogólnokształcącego oraz Kinga Jasińska i Sandra Kołodziejczyk z I Technikum Poligraficzno-Usługowego w Wyszkowie.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen (co najmniej 4,75) oraz co najmniej bardzo dobrą roczną ocenę z zachowania lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy, wyniki co najmniej dobre. Wszystkim nagrodzonym uczniom, ich rodzicom oraz kadrze pedagogicznej gratulujemy!

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
Czemu w Wyszkowie śmierdzialo cała noc dymem i dalej śmierdzi?
Wyszków
„Nie kosztem zdrowia i życia ludzi". Dyrektor projektu budowy linii 400 kV odpowiada
P. Godlewski kłamie. Na liście, na której ja też się podpisałam, były podpisy mieszkańców Bud Przetycz, Chrzczanki, Znamiączek i Starego Bosewa. Widać, że nawet nie przejrzał tej listy. Od niektórych domów linia przebiega w odległości kilkudziesięciu metrów. Ode mnie 160m. Ale zgadzam się z poprzednikami, że wszystko już dawno panowie "władza" ustalili i za nic mają protesty ludzi. Na zebraniu nas obrażali i ignorowali, a teraz udają, że odbyli konsultacje. Chyba sami ze sobą...
Mieszkanka gm. Długosiodło
Raport oddziaływania na środowisko jednak potrzebny
zaczyna się to robić ciekawe? skoro nie wydano zgody, to dlaczego zostały pobudowane boksy na przyjmowanie odpadów??? czy istnieją jakieś przepisy budowlane ?czy każdy sobie robi co chce???
anonim
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Agnieszki, Kariny, Lesława

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA