REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bezpieczniejsze przejścia na Świętojańskiej

Miasto

Powiat Wyszkowski, jako jeden z ośmiu samorządów na Mazowszu, otrzymał 100- tys. zł na poprawę bezpieczeństwa przejść dla pieszych na ulicy Świętojańskiej w Wyszkowie z rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka".

Galeria zdjęć


REKLAMA

Dzięki pozyskanemu wsparciu finansowemu trzy przejścia, które zostały wytypowane do dodatkowego zabezpieczenia m.in. przez wyszkowską komendę policji, zostały doświetlone odpowiednimi lampami LED, które znacznie zwiększyły bezpieczeństwo, szczególnie osób pieszych. Oświetlenie zaprojektowane zostało tak, aby skutecznie doświetlać pieszego nie tylko w strefie samego przejścia, ale także w strefie dojścia do przejścia. Pierwsze doświetlone przejście znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Świętojańskiej i Pułaskiego, drugie w pobliżu siedziby firmy TI Automotive i Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, a trzecie w pobliżu marketów Topaz, Biedronka i siedziby firmy Mleks. 

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Monter
Doświetlenie przejść ok. Na Świętojańskiej do wymiany jest oświetlenie uliczne ! Widać na zdjęciach panujące ciemności.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Pożar zabrał im wszystko
15 tysięcy za dach na tej chatce? Z miedzi był zrobiony czy czego... Ubezpieczenie to podstawa a druga sprawa to nie wystarczy coś kupić ale trzeba też i dbać. Tutaj ewidentnie ktoś zawinił i nie dopilnował.
Alan
Wypadła z drogi na łuku
Bezmyślność ludzka nie zna granic. Pani z Dodge'a mogła jeszcze szybciej jechac może skrzydeł by dostała. Rozżaleni? Dziwi mnie to bo niedaleko jak tydzień temu na tej trasie przy -17 i koleinach śniegowych jadąc przepisowo zostałam strąbiona, że za wolno i wyprzedzona przez trzy pojazdy. Z tego żalu rozum im chyba odjęło...
Ola
Pożar zabrał im wszystko
Ubezpieczenie kosztuje niewiele, latami się udawało bez ubezpieczenia w tym roku nie pykło. Nie ma problemu z wypłatą odszkodowania trzeba mieć przegląd kominiarski i elektryczny. Nie ma problemu...
Ok
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Sobota
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Fernandy, Jana, Rajmundy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA