REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Koronawirus. Aktualna sytuacja w powiecie wyszkowskim

Powiat

Pojedyncze przypadki nowych zakażeń koronawirusem notujemy w powiecie wyszkowskim w ostatnich dniach. Niestety, zmarły cztery kolejne osoby z Covid-19 i chorobami współistniejącymi. Powiatowe stacje sanitarne otrzymały zakaz publikowania dobowych raportów o aktualnym stanie epidemiologicznym na swoim terenie.

REKLAMA

Jak wynika z danych publikowanych w serwisie gov.pl, ostatniej doby w powiecie wyszkowskim odnotowano 10 nowych przypadków koronawirusa. Piątkowy raport informuje także o jednej osobie zmarłej z powodu covid-19 i chorób współistniejących.

W ostatnich dniach w powiecie notowane są pojedyncze przypadki zakażeń - poprzedniej doby 11, a dwie doby wstecz - po 3 przypadki. Niestety, także w raporcie ze środy, 25 listopada, dowiadujemy się o trzech zgonach osób zakażonych covid-19 i chorujących na inne schorzenia (tzw. współistniejące). Nie wiemy aktualnie, ile osób łącznie choruje, przebywa w kwarantannie, izolacji czy w szpitalu a także ilu mamy nowych ozdrowieńców. Wszystko dlatego, że od wtorku, 24 listopada, powiatowe stacje sanitarno-epidemiologiczne mają odgórny zakaz publikowania dobowych raportów o stanie epidemiologicznym na swoim terenie. 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Ja
Zakaz informowania opinii publicznej. I wszystko jasne...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Pożar zabrał im wszystko
15 tysięcy za dach na tej chatce? Z miedzi był zrobiony czy czego... Ubezpieczenie to podstawa a druga sprawa to nie wystarczy coś kupić ale trzeba też i dbać. Tutaj ewidentnie ktoś zawinił i nie dopilnował.
Alan
Wypadła z drogi na łuku
Bezmyślność ludzka nie zna granic. Pani z Dodge'a mogła jeszcze szybciej jechac może skrzydeł by dostała. Rozżaleni? Dziwi mnie to bo niedaleko jak tydzień temu na tej trasie przy -17 i koleinach śniegowych jadąc przepisowo zostałam strąbiona, że za wolno i wyprzedzona przez trzy pojazdy. Z tego żalu rozum im chyba odjęło...
Ola
Pożar zabrał im wszystko
Ubezpieczenie kosztuje niewiele, latami się udawało bez ubezpieczenia w tym roku nie pykło. Nie ma problemu z wypłatą odszkodowania trzeba mieć przegląd kominiarski i elektryczny. Nie ma problemu...
Ok
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Sobota
Styczeń 2021
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Fernandy, Jana, Rajmundy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA