REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Świąteczne paczka" dla najbardziej potrzebujących

Miasto

Tradycją w Wyszkowie były spotkania wigilijne z mieszkańcami: Wigilia Miejska, świąteczna wieczerza i paczki dla osób ubogich, samotnych i niepełnosprawnych. W tym roku, ze względu na pandemię i obowiązujące obostrzenia, takich spotkań nie będzie. Gmina chce jednak w inny sposób pomóc mieszkańcom w ten świąteczny czas i zachęca do pomocy innych.

REKLAMA

- Obecna sytuacja epidemiczna i związane z nią obostrzenia sprawiają, że nie będzie możliwości zorganizowania przedświątecznych wydarzeń. W związku z tym zwracamy się do Państwa, wierząc w gorące i hojne serca, o wsparcie kontynuacji inicjatyw gminy Wyszków, Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie i Klubu Przyjaciół Wyszkowa. Pragniemy zorganizować nową akcję, w ramach której stworzymy świąteczne paczki z trwałymi artykułami spożywczymi, słodyczami, środkami codziennego użytku, które trafią do najuboższych wyszkowian. Będziemy je dysponować przez Ośrodek Pomocy Społecznej oraz rozwozić do tych rodzin, które znajdują się w kwarantannie. Jeśli posiadacie Państwo produkty, które możecie przekazać na rzecz osób potrzebujących, prosimy gorąco - zgłoście się do nas - zachęcają burmistrz Grzegorz Nowosielski, dyrektor OPS Agnieszka Mróz oraz prezes KPW Marek Siekierski.

Trwałe artykuły spożywcze, słodycze i środki codziennego użytku będzie można dostarczać w dniach 11 i 12 grudnia do hali WOSiR (produkty można również zostawić wcześniej). W razie pytań można kontaktować się naczelnik wydziału promocji Edytą Wittich, tel. 792-240-097, e-mail: edyta.wittich@wyszkow.pl lub dyrektor OPS Agnieszką Mróz, tel. 696-148-018.

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

De Niro
A cow takim razie z pieniędzmi za które gmina zwykle organizowała te spotkania wigilijne? Nie mozna ich przeznaczyć na paczki zamiast znowu doić od mieszkańców i przedsiębiorców? Jak przyszła epidemia to podatków pan burmistrz im nie obnizył, ulg żadnych nie zastosował a teraz łapy wyciąga po darowizny??? Może deweloperzy coś dorzucą dla najuboższych? Znowu wstyd ta władza robi na cały kraj

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Uwaga! Ślisko na drogach!
Jednego złoma mniej na drogach. Będzie bezpieczniej.
Marek
Uwaga! Ślisko na drogach!
BeeMWuu (to samo kałdi i vieśwagen) to STAN ÓMYSŁU.
Denaturat boys
Inwestycje 2021 - co planuje gmina Wyszków?
A co z ulicą Malinową w Drogoszewie - Sołtys obiecuje od lat, a wyglada na to, że kolejne lata trzeba będzie chodzić brodząc w błocie po kolana... Masakra - pewnie do kolejnych wyborów...
Mieszkaniec

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Wtorek
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Blanki, Edmunda, Eligiusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA