REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zmarł Jerzy Sasin. Jest data uroczystości pogrzebowych

Miasto

Nie żyje Jerzy Sasin, wieloletni nauczyciel informatyki i wicedyrektor Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie. Miał 60 lat. Był chory na covid-19. Pogrzeb odbędzie się 17 listopada.

REKLAMA

Jerzy Sasin zmarł 10 listopada, o czym poinformował Jego syn oraz dyrekcja szkoły, w której od wielu lat pracował. Jerzy Sasin zmarł w szpitalu w Wyszkowie, gdzie był hospitalizowany w związku z zakażeniem koronawirusem. W ostatnich dniach w internecie pojawił się apel o oddawanie osocza ozdrowieńców na ratunek choremu. Niestety, przegrał on walkę z chorobą. 

Śp. Jerzy Sasin urodził się w 23 lutego 1960 roku w Brzezinach, niedaleko Strykowa koło Łodzi. Zmarł 10 listopada 2020 r. w Wyszkowie. Absolwent technikum w Łowiczu, a potem studiów wyższych w SGGW w Warszawie - magister inżynier. Po ukończeniu studiów oraz służbie wojskowej, rozpoczął w 1986 roku pracę jako nauczyciel głównie w klasach rolniczych - w CKU w Wyszkowie. W początku lat 90. zdobył kolejne specjalności, często odległe od dotychczasowych  tj. zajął się np. informatyką, w której zdobył kolejne stopnie wtajemniczenia. Był ekspertem i egzaminatorem OKE. Do niedawna pracował jako nauczyciel w ramach form kursowych i zaocznych CKU. Wcześniej służył wiedzą i doświadczeniem w innych szkołach wyszkowskich. Aktywny również na forum pozaszkolnym. Od roku 2006 został powołany na stanowisko wicedyrektora ZS nr 3 w Wyszkowie, którą to funkcję pełnił do chwili obecnej.

Uroczystości pogrzebowe śp. Jerzego Sasina:

17 listopada (wtorek) o godz. 13.00 - Msza św. pogrzebowa w kaplicy św. Józefa przy cmentarzu miejskim (wcześniej, tj. od godz. 12.00 - różaniec w intencji Zmarłego).

16 listopada (poniedziałek) o godz. 17.00 - różaniec w intencji Zmarłego w kościele św. Idziego w Wyszkowie, prowadzony przez nauczycieli ZS nr 3.

Zarówno msza pogrzebowa 17 listopada o godz. 13.00, jak i  różaniec 16 listopada o godz. 17.00 będą transmitowane on-line; link - na stronie internetowej ZS nr 3

W czasie uroczystości pogrzebowych należy pamiętać o ograniczeniach epidemicznych (część uczestników będzie musiała przebywać na zewnątrz kaplicy).

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Hhh
Coraz więcej znanych nam osób będzie umierało, bo rząd nie przygotował nas na pandemię
Biden
To liczymy na Ciebie, może Ty we własnej osobie nas przygotujesz
jaśnie oświecony Jeremi-ej Wiśniowiecki
Pan Jurek uczył mnie. Nie zapomną go nigdy ;-)!!!!. P.S. tak z ręką na sercu odszedł na wirus ?czy miał inne choroby ?. Ten wirus to jakaś ściema. Nie ma grypy ?nowotworów ?innych chorób ?tylko wirus świrus.
Niestety
Niedofinansowana służba zdrowia plus Covid = pełen cmentarz już wkrótce, mniej wyborców Pisu. Oczywiście, rozumiejąc to będą krzyczeć, że to nie ich wina, że grają do własnej bramki. Ale o jakąś wielką mądrość polityków nigdy nie podejrzewałem, byle do koryta, nachapać się jak dzikie świnie, dowartościować kosztem suwerena. Kto czytał folwark zwierzęcy ten wie jak to wygląda. Smutny kraj będzie jeszcze smutniejszy.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Uwaga! Ślisko na drogach!
Jednego złoma mniej na drogach. Będzie bezpieczniej.
Marek
Uwaga! Ślisko na drogach!
BeeMWuu (to samo kałdi i vieśwagen) to STAN ÓMYSŁU.
Denaturat boys
Inwestycje 2021 - co planuje gmina Wyszków?
A co z ulicą Malinową w Drogoszewie - Sołtys obiecuje od lat, a wyglada na to, że kolejne lata trzeba będzie chodzić brodząc w błocie po kolana... Masakra - pewnie do kolejnych wyborów...
Mieszkaniec

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Wtorek
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Blanki, Edmunda, Eligiusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA