REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jak możesz zarobić na współpracy ze sklepem internetowym z tanimi książkami?

Kącik Prasowy

Z powodu pandemii straciłeś część miesięcznych dochodów? Szukasz dodatkowego źródła gotówki? A może planujesz przeprowadzkę i chcesz pozbyć się niepotrzebnych Ci, przeczytanych już książek, do których na pewno nie wrócisz? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - mamy dla Ciebie rozwiązanie! Możesz pozbyć się niepotrzebnych Ci tytułów bez wizyty w antykwariacie. Jak to możliwe? Sprawdź sam!

REKLAMA

1. Sprzedaj swoje używane książki

2. Zyskałeś miejsce na półce? Świetnie - teraz możesz stać się kupującym w sklepie internetowym z tanimi książkami

3. Zasil sklep internetowy z używanymi książkami

Sprzedaj swoje używane książki

Część zachowanych książek to pozycje, do których z pewnością kiedyś wrócisz. Większość z nich przechowujesz zapewne z sentymentu lub braku inspiracji co mógłbyś z nimi zrobić. Wyrzucenie nie wchodzi w grę, za to może liczysz na to, że mogą zainteresować kogoś z Twoich bliskich. Propozycja Skupszop otwiera przed Tobą nowe możliwości - wystarczy podać kod z okładki i zweryfikować gwarantowaną cenę, jaką możesz otrzymać za książkę. Kolejny etap polega na wysłaniu jej pocztą lub kurierem.

Zyskałeś miejsce na półce? Świetnie - teraz możesz stać się kupującym w sklepie internetowym z tanimi książkami

Ten system działa również w drugą stronę - jeśli chcesz wyposażyć się w tanie używane książki sprawdź w wyszukiwarce interesującą Cię kategorię - bogaty księgozbiór zwiększa szanse na to, że znajdziesz odpowiednie dla siebie tytuły w atrakcyjnej cenie! Postępująca cyfryzacja jest możliwa do zaobserwowania w wielu dziedzinach życia - dlatego forma internetowego antykwariatu nie powinna być już dla nikogo zaskoczeniem. Dla Ciebie oznacza to wygodę w postaci możliwości nieskrępowanego przeglądania dostępnych zasobów bez wychodzenia z domu. Aktualizowana baza, bezpieczne formy płatności i szybka wysyłka to tylko ułamek zalet takich rozwiązań.

Zasil sklep internetowy z używanymi książkami

Możesz wzbogacić sklep internetowy z tanimi książkami o nieprzydatne Ci już tytuły. To sytuacja, w której korzysta każda ze stron - Ty otrzymujesz dodatkową gotówkę, a książka zyskuje nowe życie i trafia w potrzebujące ręce. Dzięki temu zwalniasz przestrzeń w swoim mieszkaniu, żyjesz w duchu less-waste i zamiast stockować się nieprzydatnymi przedmiotami albo wyrzucać je - możesz ułatwić komuś dostęp do poszukiwanego tytułu. Ty z kolei otrzymujesz dodatkowy zastrzyk gotówki. Bezpieczeństwo transakcji to podstawa działania serwisu Skupszop. 

Spodobała Ci się ta inicjatywa? Jeśli tak - nie trać ani chwili i przystąp do segregacji Twojego księgozbioru!

Art. zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Zmiany planów zagospodarowania przestrzennego w Wyszkowie to żaden problem, wystarczy tylko dać w łapę komu trzeba. A Pani Kozon już w Isbudzie na stoleczku, dopóki jest potrzebna będzie tam pracować. No i bloki przy wiadukcie już się budują i wiury lecą . PTM NIE chciał dać 3 mieszkań na terenie dawnej mleczarni to i bloki nie wybudował. Widocznie na oś. Witosa Klika Będzie miała mieszkanka. Coraz więcej afer się sypie w tym Wyszkowie. To dlatego burmistrz wystawi w następnych wyborach 2 kandydatów na burmistrza. Sportowca i vice swoją, A sam pragnie na wiejskiej się znaleźć. Tutaj tylko grupowe zawiadomienie odpowiednich służb. Już Pis nie będzie bronił burmistrza bo ten uciekł do 2050. A i czekamy na oświadczenie majątkowe Pani Kozon.
Mieszkaniec Wwy 2
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
sugerujesz, ze to jakiś przekręt? Jeśli chodzi o CBA, to już chyba była jakaś próba zawiadomienia, niestety anonimowa. Czy mieszkańcy nie mogliby się zjednoczyć i wystosować ponownie skargę imienną, odbierając argumenty Radzie, która powinna ją rozpatrzyć. Może też znajda się inne tematy, które należy poruszyć i znajdą się sprzymierzeńcy w tej nierównej walce. Jest taki pewien radny niebezradny, myśle, ze powinien pomóc.
do Mieszkaniec Wyszkowa
"Nie wolno tak robić z ludźmi!"
Czyli, ten słynny, tajemniczy inwestor to handlarz z towarzystwa wzajemnej adoracji? Nie wierzę.
Zainteresowany
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Danuty, Jana, Janiny

REKLAMA

pl.jooble.org