REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dla kogo są pakiety medyczne?

Kącik Prasowy

Teoretycznie każdemu mieszkańcowi naszego kraju, który posiada ubezpieczenie w ZUS, przysługuje dostęp do darmowej służby zdrowia. Wszyscy jednak wiemy, jak wyglądają realia w publicznych przychodniach. Właśnie dlatego coraz więcej osób sięga po ofertę prywatnych pakietów medycznych. Dowiedz się, czym są i kto powinien z nich skorzystać.

REKLAMA

Trudne warunki publicznej służby zdrowia

Korzystanie z leczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia ma jedną istotną zaletą — jest darmowe. Ma to ogromne znaczeni w przypadku leczenia operacyjnego czy przewlekłego (na przykład onkologicznego). Niestety, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że leczenie w ramach NFZ może być prawdziwą mordęgą, szczególnie jeżeli w grę wchodzi konieczność zapisania się do specjalisty. Kolejki są bardzo długie, a oczekiwanie ciągnie się nawet latami.

Właśnie dlatego coraz więcej osób przenosi się do prywatnych gabinetów medycznych, które oferują klientom specjalne pakiety. Na czym one polegają?

Czym są pakiety medyczny?

Pakiety medyczne to oferty, z którymi wychodzą do pacjentów prywatne gabinety i przychodnie. W ich skład wchodzą usługi różnego rodzaju specjalistów, zabiegi ambulatoryjne i usługi oferowane przez przychodnie, za które pobiera ona odpowiednie opłaty. Wykupując pakiet, w którego zakres wchodzą interesujące nas usługi, mamy do nich dostęp przez okres wskazany w umowie — najczęściej jest to jeden rok. Za pakiet możemy zapłacić w formie abonamentu lub jednorazowej opłaty z góry.

Dzięki temu możemy korzystać z usług lekarza rodzinnego oraz wybranego pakietu specjalistów, których usługi nas interesują. Cena pakietu uzależniona jest od zakresu usług, jakie wchodzą w jego skład. Ponieważ większość największych sieci prywatnej opieki medycznej oferuje wiele rodzajów pakietów, z pewnością będziemy mogli dobrać je do naszych indywidualnych potrzeb. Za pomocą stosunkowo niewielkich opłat uiszczanych raz w miesiącu otrzymujemy kompleksową opiekę w prywatnych klinikach oraz dostęp do wielu specjalistów, a nawet zabiegów ambulatoryjnych.

Kto powinien korzystać z pakietów medycznych?

Dla kogo są pakiety medyczne? Przede wszystkim dla osób, które cenią sobie prywatną opiekę medyczną i chcą korzystać z niej na co dzień. Większość największych sieci prywatnej opieki medycznej oferuje wiele rodzajów pakietów, dlatego każdy z nich może być dostosowany do wieku pacjenta, jego zdrowia oraz możliwości finansowych.

Mamy do wyboru pakiety rodzinne, takie przeznaczone dla seniorów oraz dla par lub osób samotnych. Każdy z dostępnych planów zawiera w sobie wiele różnych usług oraz zabiegów, dlatego możemy z łatwością dostosować pakiet na podstawie tego, z jakich usług korzystamy i na jakich specjalistach najbardziej nam zależy. Dzięki temu, że pakiety medyczne stają dziś coraz bardziej popularne, są także coraz bardziej dostępne. Wiele firm daje je pracownikom w formie benefitów, jednak są także dostępne dla prywatnych osób, dlatego każdy z nas może z nich skorzystać nawet bez wychodzenia z domu — przez internet.

Więcej informacji znajdziesz na mediccentre.pl

Art. zewnętrzny

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Inwestycje 2021 - co planuje gmina Wyszków?
Od kiedy to ulica Sosnowa ma kanalizację sanitarną?oraz co dalej z podłączeniem do sieci gazowej?ulica Sosnowa leży na terenie Wyszkowa a inwestycje są prowadzone pi ,,macoszemu,,
czarnykot
Bezpieczniejsze przejścia na Świętojańskiej
Doświetlenie przejść ok. Na Świętojańskiej do wymiany jest oświetlenie uliczne ! Widać na zdjęciach panujące ciemności.
Monter
Koronawirus. Aktualna sytuacja w powiecie wyszkowskim
Zakaz informowania opinii publicznej. I wszystko jasne...
Ja

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

3
Czwartek
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Hilarego, Franciszki, Ksawery

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA