REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa

Miasto

Dziś (25 października) o godz. 20.00 na placu Miejskim w Wyszkowie zamierzają się spotkać osoby nie zgadzające się z zaostrzeniem prawa aborcyjnego.

REKLAMA

Na FB powstało specjalne wydarzenie pod hasłem Marsz Wyszkowa #piekłokobiet. Organizatorzy zachęcają:

- Wszystkie osoby nie zgadzające się z zaostrzeniem prawa aborcyjnego zapraszamy do przejścia ulicami Wyszkowa. Nie jest to protest, bo są one zakazane. To jedynie „spacer” pojedynczych jednostek, idących z ta samą myślą w sercu i w tym samym kierunku. Zachęcamy do wzięcia banerów oraz plakatów wyrażających wasze myśli oraz prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z pandemią (maseczki, dystans).

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Krzysztof
Do czego to doszło, ludzie chcą protestować że nie pozwala im się zabijać własnych dzieci.... Chyba już gorzej być nie może....
Anna
Panie Krzysztofie, ma Pan rację. Do czego to doszło! Pandemia nie zmienia ludzi, którzy, podobnie jak wirus, chcą zabijać.
Magda 24 lata
Niech pani Wyszków zostawi w spokoju stara towarzyszko z PZPR. Dzisiaj lewaczki na ulicach, przed kościołami i w kościołach pokazały swoje prawdziwe oblicze. To było obrzydliwe. Obecna lewica nie ma nic wspólnego z prawdziwą lewicą. Normalna Lewica funkcjonowała w II RP pod nazwa PPS (Polska Partia Socjalistyczna o prospołecznym programie broniąca praw robotników, patriotyczna, neutralna światopoglądowo. Do jej wybitnych działaczy należeli : Ignacy Daszyński, Kazimierz Pużak, Lidia i Adam Ciołkoszowie, T. Arciszewski, M. Niedziałkowski, J. Moraczewski, N. Barlicki i wielu innych. Po 1945 PPS została zniszczona przez komunistów. Obecnie za typowego PPS-owca można uważać Ryszarda Bugaja.
nawalny
Kozak będzie straszyć piekłem kobiet !. Czas pomyśleć o przejściu na tamten brzeg staruszko.
nawalny
Kozak będzie straszyć piekłem kobiet !. Czas pomyśleć o przejściu na tamten brzeg staruszko.
tomasz
Szanowni Państwo - sądzę, że nie w pełni rozumiecie powody obecnych protestów w kraju. W takiej skali jak obecnie nie pojawiały się przed orzeczeniem trybunału mgr Przyłębskiej. Chodzi o prawo do podjęcia decyzji o kontynuowaniu ciąży w przypadku jej uszkodzenia. Kogo wiara, przekonania moralne, siły, możliwości pozwalają na urodzenie, wychowywanie i zapewnienie godnego życia takim dzieciom - miały i mają prawo do kontynuacji ciąży i urodzenia dziecka. Nie wszystkie osoby mają te same przekonania oraz możliwości i to należy uszanować - dla tych rodziców pozostawała otwarta furtka na przerwanie takiej ciąży. Nie chodzi o nic innego jak możliwość podjęcia przemyślanej decyzji a nie narzucanie jedynego rozwiązania przez państwo - moralność nie może podlegać regulacjom prawnym. Brak jest odwagi naszym rządzącym - dlaczego temat nie jest poddany konsultacjom a może i nawet referendum - niech Polacy się wypowiedzą czy chcą zaostrzenia, utrzymania czy złagodzenia przepisów w tym temacie. A w
MF
tomasz: zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Ludzie nie czytają i nie słuchają ze zrozumieniem o co w tym strajku chodzi, o co walczymy! Musimy mieć możliwość podjęcia decyzji, a nie jej narzucenia odgórnie!
jan
Widać że mimo silnych starań rządu młodzież nie ma wody zamiast mózgu. Tam trzymać i nie słuchać pieprzenia propagandowego średniowiecznych sukienkowych.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Uwaga! Ślisko na drogach!
Jednego złoma mniej na drogach. Będzie bezpieczniej.
Marek
Uwaga! Ślisko na drogach!
BeeMWuu (to samo kałdi i vieśwagen) to STAN ÓMYSŁU.
Denaturat boys
Inwestycje 2021 - co planuje gmina Wyszków?
A co z ulicą Malinową w Drogoszewie - Sołtys obiecuje od lat, a wyglada na to, że kolejne lata trzeba będzie chodzić brodząc w błocie po kolana... Masakra - pewnie do kolejnych wyborów...
Mieszkaniec

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Wtorek
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Blanki, Edmunda, Eligiusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA