REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Urząd zamknięty do odwołania

Powiat

Od dziś (26 października) do odwołania Urząd Gminy w Brańszczyku wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów. Sprawy należy załatwiać telefonicznie, listownie lub przez internet. Wyjątkiem będzie rejestracja bieżąca zgonów, sporządzanie aktów zgonów oraz złożenie i odbiór dowodów osobistych. Wcześniej podobną decyzję podjęły władze gminy Rząśnik.

REKLAMA

W ubiegłym tygodniu Urząd Gminy Brańszczyk zawiesił bezpośrednią obsługę interesantów na kilka dni. Decyzja została jednak podtrzymana i od dziś (26 października) do odwołania urząd będzie pracował w trybie pracy wewnętrznej bez możliwości bezpośredniej obsługi mieszkańców. Jak czytamy w oficjalnym komunikacie:

"W związku z wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID-19 w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników Urząd Gminy w Brańszczyku od dnia 26 października 2020r. do odwołania Wyjątkiem będzie rejestracja bieżąca zgonów, sporządzanie aktów zgonów oraz złożenie i odbiór dowodów osobistych. W tych sprawach pracownik Urzędu Stanu Cywilnego będzie przyjmował osobiście po wcześniejszym telefonicznym umówieniu. Interesanci, którzy będą obsługiwani w Urzędzie Gminy, są zobowiązani do przestrzegania obowiązujących zasad zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19, w szczególności do dezynfekcji rąk, osłonięcia ust i nosa oraz zachowania dystansu. Wszelkie sprawy należy załatwiać telefonicznie, pocztą elektroniczną, listownie lub za pomocą platformy ePUAP. Wspólnie chrońmy swoje zdrowie i dbajmy o bezpieczeństwo". 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Mieszkaniec
Tak się urzędnicy wystraszyli?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Uwaga! Ślisko na drogach!
Jednego złoma mniej na drogach. Będzie bezpieczniej.
Marek
Uwaga! Ślisko na drogach!
BeeMWuu (to samo kałdi i vieśwagen) to STAN ÓMYSŁU.
Denaturat boys
Inwestycje 2021 - co planuje gmina Wyszków?
A co z ulicą Malinową w Drogoszewie - Sołtys obiecuje od lat, a wyglada na to, że kolejne lata trzeba będzie chodzić brodząc w błocie po kolana... Masakra - pewnie do kolejnych wyborów...
Mieszkaniec

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

1
Wtorek
Grudzień 2020
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Blanki, Edmunda, Eligiusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA