REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pobicie na terenie klubu. Sprawę bada prokuratura

Na Sygnale

Wyszkowska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 41-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło na terenie wyszkowskiego klubu a zarzuty w tej sprawie usłyszała jedna osoba.

REKLAMA

Wydarzenia, które są przedmiotem śledztwa, miały miejsce 3 października na terenie wyszkowskiego klubu. Postępowanie śledczych zostało wszczęte 8 października w kierunku spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 41-letniego mieszkańca Wyszkowa. Art. 156. par. 1 pkt 2 Kodeksu karnego mówi w takim przypadku, że "kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci (...) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3". To właśnie pod tym zarzutem został zatrzymany do sprawy Radosław S.   

- Podejrzany przyznał się w części do przedstawionych mu zarzutów i złożył wyjaśnienia - informuje prokurator rejonowy.

9 października Sąd Rejonowy w Wyszkowie zastosował wobec Radosława S. środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu jednak z zastrzeżeniem, że ulegnie on zmianie z chwilą złożenia przez podejrzanego poręczenia majątkowego w ciągu 10 dni.

- Prokurator sprzeciwił się zmianie środka zapobiegawczego i złożył zażalenie w tej sprawie. Wskutek sprzeciwu prokuratury areszt tymczasowy nie ustanie z chwilą wpłaty poręczenia majątkowego - podkreśla prokurator Krzysztof Jeziorski. 

Jak mówi, sprawa jest złożona.

- Prokuratura rozpatruje też inne wątki tej sprawy. Prowadzone jest dodatkowo odrębne postępowanie. Dla dobra śledztwa nie możemy na ten moment udzielać więcej informacji - dodaje prokurator rejonowy.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

1 listopada bez kwesty
i bardzo dobrze, bo widok tych zbierających na szczytne cele urzędasów, którzy w d*pie maja mieszkancow tylko szrgał ludziom nerwy w dzien wolny
godejno
Niecodzienna misja na Adriatyku z udziałem wyszkowianina (video)
POgratulować wspaniałej pasjii
Maro
Kolejny urząd wstrzymuje obsługę bezpośrednią
Tak się urzędnicy wystraszyli?
Mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Celiny, Hilarego, Janusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA