REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Druki dla firm. Materiały reklamowe czy zamówię je zdalnie?

Kącik Prasowy

Materiały reklamowe są jednym z niezbędnych elementów potrzebnych przyprowadzeniu firmy. Zamawiamy je zazwyczaj w drukarni, gdzie w większości przydatków wymagana była wizyta osobista.  Globalna pandemia sporo zmieniła w tym zakresie. Zdecydowanie bezpieczniej jest zamawiać takie materiały zdalnie. W sieci Internet istnieją drukarnie online, gdzie bardzo łatwo jest zamówić podstawowe  druki dla firm, takie jak teczki firmowe czy też wizytówki. Niestety systemy online w drukarniach to systemy zautomatyzowane, które oczekują gotowych projektów. Oznacza to, że powinniśmy dysponować odpowiednią wiedzą, aby taki projekt wykonać. Nie jest to wcale proste, a system zamówień drukarni nie poprawi naszych błędów.

REKLAMA

Wytworzenie projektu nadającego się bezpośrednio do druku nie jest łatwe. Na rynku poligraficznym istnieją firmy, agencje reklamowe, które pomogą w wykonaniu projektu. Oczywiście zlecenie wszystkiego na zewnątrz, czyli wymyślenie co i jak, opracowanie graficzne, etc. może dość sporo kosztować. I tutaj również niejednokrotnie przekroczy to możliwości finansowe małych firm. Na szczęście istnieje znacznie tańsze rozwiązanie.

Czego potrzebujemy, aby zamawiać zdalnie druki dla firm?

Jeśli potrafisz opisać to czego potrzebujesz, masz logo (uwaga:  powinno być najlepiej w formacie wektorowym), masz zdjęcia, etc. to już połowa sukcesu.  Małe drukarnie często pomagają wytworzyć prosty projekt. Wystarczy sporządzić porządny opis tego co się chce otrzymać, przesłać do drukarni wszelkie możliwe pliki, nie zapominając o podaniu nakładu danego druku. Najlepiej podać jak najwięcej szczegółow. Pamiętajcie, że im projekt prostszy i bardziej przejrzysty tym lepiej.

Czy warto?

Zdecydowanie tak, można bardzo dużo oszczędzić, nie narażając się, na ewentualny kontakt z innymi potencjalnie zakażonymi ludźmi. Jak zapewne wiecie ma to niebagatelne znacznie w dobie koronawirusa. Sprawa wygląda na bardzo prostą i taka jest. Jedyna "trudność" to znajomość obsługi poczty e-mail i wyrobienie sobie nawyku częstego sprawdzania wiadomości.

Podstawowe druki firmowe

Jak zapewne się domyślacie podstawowymi drukami firmowymi będą te najczęściej spotykane, a więc: wizytówki, papier firmowy oraz teczki firmowe. Można powiedzieć, ze te 3 produkty stanowią podstawę przy zdobywaniu nowych klientów. Korzystnie jest złożyć ofertę na własnym papierze firmowym, ale to nie wystarczy. Dobre opakowanie produktu ma znaczenie. Nie bez kozery mówi się, że opakowanie sprzedaje. W tym przypadku będzie nim teczka firmowa, która w większości przypadków ma miejsce na wizytówkę. Widzimy, że te 3 druki dla firm doskonale się uzupełniają.

Zamawiaj lokalnie

Wyszków. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do lokalnego rynku to aktualnie można sporo zaoszczędzić zamawiając zdalnie materiały reklamowe. Jeszcze przez  krótki czas możecie też wykonać druk wizytówek zupełnie GRATIS!!! W altmedia, jednej z wyszkowskich firm, zamawiając teczki ofertowe w nakładzie 250 egz. zupełnie gratis dostaniecie też wizytówki. I co najważniejsze nie będzie musieli nigdzie wychodzić. Wszystko załatwicie zdalnie z poziomu własnego biurka, czy mieszkania, a gotowe druki kurier dostarczy Wam wprost pod drzwi. Nawet nie trzeba dzwonić, wystarczy wysłać e-mail...

Materiał zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


druki dla firmdrukarnia Wyszków

POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

1 listopada bez kwesty
i bardzo dobrze, bo widok tych zbierających na szczytne cele urzędasów, którzy w d*pie maja mieszkancow tylko szrgał ludziom nerwy w dzien wolny
godejno
Niecodzienna misja na Adriatyku z udziałem wyszkowianina (video)
POgratulować wspaniałej pasjii
Maro
Kolejny urząd wstrzymuje obsługę bezpośrednią
Tak się urzędnicy wystraszyli?
Mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Celiny, Hilarego, Janusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA