REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bez kosztownego leczenia Miłoszek nie będzie miał sprawnej rączki. Pomóżmy!

Miasto

Miłoszek Roicki z Wyszkowa urodził się kilka tygodni temu z wrodzoną wadą lewej ręki (niewykształcenie palców). Aby był w pełni sprawny, wymaga kosztownych operacji i rehabilitacji. Rodzina Miłoszka prosi o pomoc.

REKLAMA

- Miłoszek, nasz kochany synek, urodził się zaledwie klika tygodni temu. Jednak jego życie nie będzie tak beztroskie, jak jego kolegów i koleżanek, z którymi się rodził. Dopiero po porodzie lekarze odkryli, że nasz synek ma niewykształcone paluszki w lewej rączce. Dla nas, rodziców był to olbrzymi szok. Wszystkie badania wychodziły książkowo, usg było przeprowadzane kilkukrotnie. Nikt w tym czasie nie zwrócił uwagi na paluszki Miłoszka. Ze szpitala wychodziliśmy przerażeni, co teraz będzie, jak nasz syn da sobie radę - mówia rodzice chłopca.

Zaczęli szukać pomocy. Dostali namiary do Paley European Institute oraz do kliniki ręki w Hamburgu. Przed nimi konsultacje, ale wieszą, że aby Miłoszek mógł mieć paluszki, czeka go szereg operacji.

- To podnosi nas na duchu, ale także sprawia, że patrzymy z ogromnym niepokojem w przyszłość. Zostaliśmy poinformowani, że na pewno operacje synka będą bardzo kosztowne. Musimy się liczyć z kwotą kilkuset tysięcy złotych. Do tego dochodzą konsultacje lekarskie i stała rehabilitacja. Nie byliśmy przygotowani na to, że Miłoszek będzie mieć wadę rączki. Kochamy go nad życie i nie wyobrażamy sobie, aby nie mógł otrzymać pomocy jedynie ze względu na pieniądze. Dlatego z całego serca prosimy o pomoc. Aby nasze dziecko mogło normalnie żyć - apelują rodzice Miłoszka.

Chłopiec jest podopiecznym Fundacji siepomaga.pl, która uruchomiła zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehablitację. Link do zbiórki na rzecz Miłoszka -> TUTAJ 

 

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

1 listopada bez kwesty
i bardzo dobrze, bo widok tych zbierających na szczytne cele urzędasów, którzy w d*pie maja mieszkancow tylko szrgał ludziom nerwy w dzien wolny
godejno
Niecodzienna misja na Adriatyku z udziałem wyszkowianina (video)
POgratulować wspaniałej pasjii
Maro
Kolejny urząd wstrzymuje obsługę bezpośrednią
Tak się urzędnicy wystraszyli?
Mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Celiny, Hilarego, Janusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA