REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

SPZZOZ: zamknięte oddziały i zakaz odwiedzin

Powiat

Kolejne oddziały i poradnie wyszkowskiego szpitala wstrzymują przyjmowanie pacjentów. Do wcześniej zamkniętego z powodu koronawirusa oddziału ginekologiczno-położniczego dziś (10 października) dołączyły chirurgia i kardiologia.

REKLAMA

Jak poinformowała dziś w oficjalnym komunikacie dyrekcja szpitala:

- Ze względu na występującą sytuację epidemiologiczną oddziału chirurgii ogólnej i oddziału kardiologicznego od dnia 10.10.2020r. roku do odwołania wstrzymane są wszelkie przyjęcia pacjentów, w tym planowych i ze skierowaniem do szpitala. Wstrzymanie przyjęć i pracy w podanym okresie dotyczy również Poradni Chirurgicznej. Poradnia Kardiologiczna czynna będzie tylko w dniu 15 października, zgodnie z godzinami jej pracy do odwołania. Za zaistniałą sytuację przepraszamy wszystkich pacjentów i jednocześnie prosimy o kierowanie się i korzystanie ze szpitali posiadających odpowiednik zakresu leczenia w zakresie chirurgicznym i kardiologicznym (wykaz w załączeniu).

Przypominamy, że od 2 października z powodu wykrycia przypadków zakażenia Covid-19 wśród lekarzy i położnych, zamknięty jest oddział ginekologiczno-położniczy w SPZZOZ w Wyszkowie. Decyzja o jego ponownym otwarciu ma zapaść 12 października. 

Także od dzisiaj SP ZZOZ w Wyszkowie wstrzymał odwiedziny chorych.

- Ze względu na trudną sytuację epidemiologiczną dotyczącą zagrożenia koronawirusem, jak i grypą, wprowadza się bezwzględny zakaz odwiedzin chorych przebywających w szpitalu do odwołania - informuje dyrekcja.

Jak wynika z najnowszego komunikatu Sanepidu, ostatniej doby w powiecie wyszkowskim odnotowano dwa nowe przypadki koronawirusa (łącznie 135 osób) a dwie osoby uznano za ozdrowieńców. 59 osób objęto kwarantanną (łącznie 477).

WYBRANE SZPITALE POSIADAJĄCE ZAKRESY CHIRURGII OGÓLNEJ I/LUB KARDIOLOGII

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Fontanny do likwidacji
Ich wszystko przerasta, dlatego ta mieścina wygląda jak karykatura miasta, brzydkie bloki, betonowe place, zero ładu urbanistycznego. Jedyny plus to Rybienko i świeże powietrze (w lecie, jak nie palą śmieci w piecach).
ABC
"Zamiast bazgrać po budynkach..."
"bazgrać" cóż za urzędniczy język
Bolo
Fontanny do likwidacji
teraz jest śmietnik to może już lepiej niech zrobią kwietnik, tylko koniecznie kolorowy!
Kali
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Sławy, Sławosza, Żżelisławy

REKLAMA

pl.jooble.org