REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Odbierz książkę w prezencie

Kultura

Gminne biblioteki w Długosiodle i Brańszczyku biorą udział w kampanii „Mała książka - wielki człowiek”. Projekt adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Na każde dziecko czeka wyjątkowy upominek.

REKLAMA

„Mała książka - wielki człowiek” - to kampania społeczna, promująca czytanie książek jako sposób wspólnego spędzania czasu przez rodziców i dzieci. Projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii we współpracy z bibliotekami publicznymi. Gminna Biblioteka Publiczna w  Brańszczyku już po raz drugi bierze udział w akcji. Na dzieci w wieku przedszkolnym czekają wyprawki czytelnicze przygotowane przez Instytut Książki. Zapraszamy do Biblioteki Głównej w Brańszczyku oraz Filii Bibliotecznych w Nowej Wsi, Porębie Średniej i Trzciance.

Gminna BIblioteka w Długosiodle także przystąpiła do kampanii i zachęca, aby zabrać dziecko do biblioteki, gdzie można odebrać w prezencie wyjątkową wyprawkę czytelniczą na dobry czytelniczy start. Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Długosiodle oraz Filii w Blochach i Starym Bosewie.

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

1 listopada bez kwesty
i bardzo dobrze, bo widok tych zbierających na szczytne cele urzędasów, którzy w d*pie maja mieszkancow tylko szrgał ludziom nerwy w dzien wolny
godejno
Niecodzienna misja na Adriatyku z udziałem wyszkowianina (video)
POgratulować wspaniałej pasjii
Maro
Kolejny urząd wstrzymuje obsługę bezpośrednią
Tak się urzędnicy wystraszyli?
Mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Celiny, Hilarego, Janusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA