REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Charytatywna Wyprzedaż Garażowa "Pomagamy Agnieszce!"

Powiat

42-letnia Agnieszka Paź z gminy Zabrodzie przebywa w śpiączce po zawale serca. 4 października przy młynie „Nowość” w Niegowie odbędzie się akcja charytatywna - wyprzedaż garażowa - na rzecz wymagającej leczenia i rehabilitacji pani Agnieszki.

REKLAMA

Charytatywna Wyprzedaż Garażowa „Pomagamy Agnieszce!” odbędzie się w Niegowie 4 października w godz. 11.00-17.00. Będzie można sprzedać i kupić różne przedmioty, przy okazji wspierając zbiórkę na rzecz Agnieszki Paź. Zgłoszenia dla sprzedających przyjmowane są pod adresem: agnieszka.szafranska1@wp.pl W programie wydarzenia przewidziano wiele atrakcji, m.in. warsztaty pieczenia chleba, pokazy sztuk walki, konkurencje sportowe, konkursy i zabawy.

42-letnia Agnieszka Paź z gminy Zabrodzie w drodze do pracy 17 lipca zasłabła, straciła przytomność, oddech, przeszła zawał serca z przetrwałym uniesieniem odcinka ST ściany dolnej powikłany przedszpitalnym zatrzymaniem krążenia. Splot niefortunnych zdarzeń - brak oceny sytuacji, brak podjętej reanimacji, długi czas oczekiwania na karetkę - przyczyniły się do tego, że Pani Agnieszka zapadła w śpiączkę. Jest nieprzytomna, nie widzi i nie słyszy, nie reaguje na bodźce zewnętrzne. Sytuacja jest dramatyczna, ale rodzina i przyjaciele wierzą, że za sprawą intensywnej rehabilitacji możliwa jest poprawa stanu zdrowia pani Agnieszki, na którą czeka w domu 13-letni syn.

Na FB działa grupa, na której organizowane są licytacje na rzecz pani Agnieszki. Link TUTAJ

Pieniądze zbierane są także za pośrednictwem zrzutka.pl. Link TUTAJ

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Będzie drugi marsz
do WWY : Po co ten cynizm? Rozumiesz chociaż ciut z tego, co się dzieje?
obserwator
"Wyszków jest kobietą". Tłumny protest przeciwko zakazowi aborcji (VIDEO)
Do DK. Po pierwsze nie klecha, tylko ksiądz. Po drugie, jak większość tych nienawidzących ludzi o innych poglądach, nie rozumiesz sam tego, co piszesz i o czym mówisz. Jeżeli obok ojca z trumienką szedł ksiądz, to chyba nie po to, żeby nie odprawić katolickiego pogrzebu?
WWY
"Wyszków jest kobietą". Tłumny protest przeciwko zakazowi aborcji (VIDEO)
Paradoks, ironia, eutanazja, autyzm - dużo trudnych słów, ale trzeba jeszcze znać ich znaczenie. Przymusowa eutanazja? Nie ma czegoś takiego, eutanazja to śmierć na własne życzenie. Po drugie nie słyszałem aby można było potwierdzić autyzm u dziecka nienarodzonego. To nie choroba genetyczna ani wada rozwojowa widoczna na USG. No i jeszcze Twoja ortografia kuleje drogi WWY. Kaleczysz ojczysty język patrioto. "Żądać" nie pisze się przez "rz", ale może to też zależy od poglądów. Chciałeś zabłysnąć elokwencją a po prostu się zbłaźniłeś. Śmiech.
Paradoks i ironia

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Narcyza, Serafina, Wioletty

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA