REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wyszków gospodarzem LOTTO Poland Bike Marathon

Sport

3 października w Wyszkowie odbędzie się prawdziwe święto rowerzystów a także przyjemna rodzinna impreza Wyszków - LOTTO Poland Bike Marathon 2020. Kolarskie miasteczko oraz START i META rajdu będą zlokalizowane na stadionie WOSiR. Imprezę poprzedzi otwarty trening z Klubem Kolarskim Catena Wyszków.

REKLAMA

3 października poza zmaganiami młodzieży i dorosłych na dystansach MINI i MAX po Puszczy Kamienieckiej i nadbużańskich łęgach, również najmłodsi będą mogli pobawić się w zawodowych kolarzy. W wyścigu MINI CROSS dzieci w wieku 2-4 latka pokonują dystans 100-200 metrów. Starsze, w wieku 5-6 lat, mają swój wyścig na dystansie 200-400 metrów. Ostateczny dystans jest zawsze ustalany w zależności od lokalizacji miasteczka sportowego i panujących warunków terenowo-pogodowych. Zgłoszenia w dniu zawodów przyjmowane będą w prowadzonej przez wyspecjalizowanych animatorów Chatce Małolatka. W zawodach mogą wziąć udział bezpłatnie wszystkie dzieci posiadające dowolny rowerek (także biegowy) bez wspomagania i kask. Początek imprezy o godz. 10.00.

Imprezę poprzedzi otwarty trening z Klubem Kolarskim Catena Wyszków, przygotowujący do startu w Poland Bike Marathon, który odbędzie się we wtorek 29 września o godz. 17.15 (start ze stadionu WOSiR, dystans ok. 30 km).
 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
tomasz: zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Ludzie nie czytają i nie słuchają ze zrozumieniem o co w tym strajku chodzi, o co walczymy! Musimy mieć możliwość podjęcia decyzji, a nie jej narzucenia odgórnie!
MF
#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
Szanowni Państwo - sądzę, że nie w pełni rozumiecie powody obecnych protestów w kraju. W takiej skali jak obecnie nie pojawiały się przed orzeczeniem trybunału mgr Przyłębskiej. Chodzi o prawo do podjęcia decyzji o kontynuowaniu ciąży w przypadku jej uszkodzenia. Kogo wiara, przekonania moralne, siły, możliwości pozwalają na urodzenie, wychowywanie i zapewnienie godnego życia takim dzieciom - miały i mają prawo do kontynuacji ciąży i urodzenia dziecka. Nie wszystkie osoby mają te same przekonania oraz możliwości i to należy uszanować - dla tych rodziców pozostawała otwarta furtka na przerwanie takiej ciąży. Nie chodzi o nic innego jak możliwość podjęcia przemyślanej decyzji a nie narzucanie jedynego rozwiązania przez państwo - moralność nie może podlegać regulacjom prawnym. Brak jest odwagi naszym rządzącym - dlaczego temat nie jest poddany konsultacjom a może i nawet referendum - niech Polacy się wypowiedzą czy chcą zaostrzenia, utrzymania czy złagodzenia przepisów w tym temacie. A w
tomasz
#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
Kozak będzie straszyć piekłem kobiet !. Czas pomyśleć o przejściu na tamten brzeg staruszko.
nawalny
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Niedziela
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ingi, Maurycego, Sambora

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA