REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Ambitne Śniadanie dla biznesu

Miasto

6 października zapraszamy do Restauracji "Baśniowa" w Rybienku Leśnym na wydarzenie adresowane do przedstawicieli lokalnego biznesu. "Ambitne Śniadania" to czas na rozmowy, prezentacje ofert firm, wymianę doświadczeń, nawiązanie kontaktów.

REKLAMA

Inicjatywa "Ambitnych Śniadań" rozpoczęła się w 2018 roku w Radzyminie i z powodzeniem pojawia się również w innych miastach. 6 października w godz. 8.30-12.00 zagości w Wyszkowie. 

Harmonogram spotkania w Restauracji "Baśniowa":

- godz. 8:30 - 8:45 przywitanie uczestników

- godz. 8:45 - 9:00 przedstawienie organizatorów i kilka słów o idei śniadań

- godz. 9:00 - 10:30 warsztat szkoleniowy: "Reklama firmy w czasie oraz po pandemii"

Podczas warsztatu omówione zostaną zagadnienia: 

- Jak wrócić na rynek i przypomnieć o sobie klientom?

- Jaką formę reklamy wykorzystać nie mając dużego budżetu?

Prowadząca: Patrycja Bończewska

- godz. 10:30 - 11:30 przedstawienie oferty/usługi/ każdego z uczestników oraz potrzeb, jakie aktualnie ma --> np. szukasz pracownika, miejsca na event, szkolenia? Powiedz o tym na spotkaniu! Kim jestem? Co robię? Jak moje usługi/produkty mogą pomóc innym?

- godz. 11:30 - 12:00 wspólne śniadanie, networking, nawiązanie współpracy oraz rozmowy.

Jeśli godzina spotkania Ci nie odpowiada lub nie możesz przyjść punktualnie, ale zależy, Ci na którejś części tego spotkania po prostu dołącz, o której możesz lub wyjdź wcześniej jeśli masz taką potrzebę! Po prostu przyjdź i poczuj klimat tych spotkań! Partnerem wydarzenia jest Restauracja Baśniowa, sala bankietowa, która przygotuje przekąski w formie bufetu oraz udostępnia miejsce do wydarzenia. Bilety są symboliczne. Koszt udziału to 29 zł - 39 zł. Opłata zawiera: kawę/herbatę/wodę/ oraz wytrawno-słodki poczęstunek przygotowany przez restaurację.

Uwaga cena biletów po 24 września zmieni się z 29 zł/ osoba na 35 zł, a w ostatnie 2 dni na 39 zł. Bilet na miejscu w dniu wydarzenia 49 zł - o ile będą miejsca. Liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób, dlatego zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji. Jeśli chcesz dokonać przelewu bezpośrednio oto dane do wpłaty: nr konta 57 1140 2004 0000 3802 7823 8595. Dane firmy: AMBITNE PROJEKTY NIP 8621562187 ul.Zielona 8 05-250 Radzymin (+ prośba o napisanie emaila z informacją oraz danymi uczestnika na adres kontakt@ambitnamarka.pl)

Link do wydarzenia: TUTAJ

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Jerzy
Burmistrz chętnie bierze udział w uroczystościach.... Ok Ale dlaczego nie robi przeglądu miasta i gminy, jest brudno a są takie tereny gminne co nie były w tym roku wykaszane. Wstyd, jak jak się montuje patromaty i zbiera podatki to wypadałoby zrobić coś dla mieszkańców.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
tomasz: zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Ludzie nie czytają i nie słuchają ze zrozumieniem o co w tym strajku chodzi, o co walczymy! Musimy mieć możliwość podjęcia decyzji, a nie jej narzucenia odgórnie!
MF
#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
Szanowni Państwo - sądzę, że nie w pełni rozumiecie powody obecnych protestów w kraju. W takiej skali jak obecnie nie pojawiały się przed orzeczeniem trybunału mgr Przyłębskiej. Chodzi o prawo do podjęcia decyzji o kontynuowaniu ciąży w przypadku jej uszkodzenia. Kogo wiara, przekonania moralne, siły, możliwości pozwalają na urodzenie, wychowywanie i zapewnienie godnego życia takim dzieciom - miały i mają prawo do kontynuacji ciąży i urodzenia dziecka. Nie wszystkie osoby mają te same przekonania oraz możliwości i to należy uszanować - dla tych rodziców pozostawała otwarta furtka na przerwanie takiej ciąży. Nie chodzi o nic innego jak możliwość podjęcia przemyślanej decyzji a nie narzucanie jedynego rozwiązania przez państwo - moralność nie może podlegać regulacjom prawnym. Brak jest odwagi naszym rządzącym - dlaczego temat nie jest poddany konsultacjom a może i nawet referendum - niech Polacy się wypowiedzą czy chcą zaostrzenia, utrzymania czy złagodzenia przepisów w tym temacie. A w
tomasz
#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
Kozak będzie straszyć piekłem kobiet !. Czas pomyśleć o przejściu na tamten brzeg staruszko.
nawalny
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Niedziela
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ingi, Maurycego, Sambora

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA