REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Posprzątali Powiat Wyszkowski

Powiat

W dniach 18-20 września, w ramach ogólnoświatowej kampanii „Sprzątanie Świata”, na terenie powiatu wyszkowskiego odbył się cykl akcji, których celem było zebranie jak największej ilości odpadów, dbanie o ekologię i ochronę dziedzictwa przyrodniczego oraz wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Inicjatorem przedsięwzięcia były trzy organizacje pozarządowe, prężnie działające na terenie powiatu: Polski Związek Wędkarski Koło nr 88 w Wyszkowie, Klub Kolarski „Catena” Wyszków oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Brańszczyk „Odnowa”. Sprzątano kilka tras na terenie trzech gmin: Wyszków, Brańszczyk i Zabrodzie. Do głównych organizatorów przyłączyli się także uczniowie ze szkół zlokalizowanych na terenie powiatu, członkowie grupy WiP Wyszków, Stowarzyszenia Bocian KRiS, Klubu Sportowego UKS Volley Wyszków i Stowarzyszenie Bractwo Zabrodzkie a także pracownicy Starostwa Powiatowego, urzędów gmin i mieszkańcy powiatu. W ramach akcji posprzątano m.in. linię brzegową Bugu, szlak konny im. prof. Ludwika Maciąga w Brańszczyku, żółty szlak turystyczny rozpoczynający się w Mostówce (gm. Zabrodzie) oraz ulicę Łochowską w Skuszewie. Zebrano trzy pełne kontenery odpadów. Zadanie dofinansowano z budżetu Powiatu Wyszkowskiego, gmin Wyszków, Brańszczyk i Zabrodzie.

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Wyszków jest kobietą". Tłumny protest przeciwko zakazowi aborcji (VIDEO)
Napisy na transparentach świadczą o ,,merytoryczności'' manifestacji.
ẞ#
"Wyszków jest kobietą". Tłumny protest przeciwko zakazowi aborcji (VIDEO)
Ależ niesamowity pokaz chamstwa i zbydlęcenia i to u takich młodych ludzi.... Kto tych ludzi wychował? Jedyne ich przesłanie i wysiłek intelektualny na jaki się wznieśli to je...ać, wyp...ać, ku...wy. No i pełno wyzwisk w kierunku policji. Jak bym tak nie czytał i nie oglądał wiadomości to bym pomyślał że jakieś awantury po pijaku na pekinie się odbywają.... Hahaha, kto was na poważnie weźmie? Wstyd i hańba dla rodziców a i w sumie przykra sprawa
Tommy
"Wyszków jest kobietą". Tłumny protest przeciwko zakazowi aborcji (VIDEO)
Są ,, okna życia,, ,nie trzeba zabijać żeby ,,pozbyć się dziecka,,.
G
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Poniedziałek
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA