REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Potęga wiatru” - pokazowe zajęcia z Edukido

Miasto

Oferta Edukido cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem. Podczas tegorocznych zajęć dzieci wraz z instruktorami postarają się odpowiedzieć na pytanie: czy uczymy bawiąc, czy bawimy ucząc?

Galeria zdjęć


REKLAMA

Firma Edukido jest dobrze znana na lokalnym rynku. Oferuje dzieciom możliwość nauki poprzez zabawę z wykorzystaniem klocków Lego. Od 21 do 24 września na terenie Wyszkowa odbywają się bezpłatne zajęcia pokazowe dla dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Edukido. Podczas cotygodniowych zajęć dzieci rozwijają umiejętność logicznego myślenia i wyobraźni przestrzennej, a przy okazji zdobywają także wiedzę teoretyczną.

Oprócz zajęć cotygodniowych Edukido poleca się także na jednorazowe warsztaty. Przeprowadzane w klasie lub grupie przedszkolnej pozwolą nie tylko uatrakcyjnić szkolne święta (Dzień Chłopaka, szkolny festyn, Mikołajki), ale też przekazać dzieciom zagadnienia z podstawy programowej. „Potęga wiatru” to warsztat o odnawialnych źródłach energii, na którym zbudowane przez dzieci modele wiatr wprawi w ruch! Zaś „Symbole narodowe” to wymarzony warsztat na listopad oraz maj.

Edukido Wyszków, Radzymin:

tel. 510-141-861

wyszkow@edukido.com.pl

REKLAMA
Aleksandra Szulc

Udostępnij:


EdukidodzieciklockiLego

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
tomasz: zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Ludzie nie czytają i nie słuchają ze zrozumieniem o co w tym strajku chodzi, o co walczymy! Musimy mieć możliwość podjęcia decyzji, a nie jej narzucenia odgórnie!
MF
#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
Szanowni Państwo - sądzę, że nie w pełni rozumiecie powody obecnych protestów w kraju. W takiej skali jak obecnie nie pojawiały się przed orzeczeniem trybunału mgr Przyłębskiej. Chodzi o prawo do podjęcia decyzji o kontynuowaniu ciąży w przypadku jej uszkodzenia. Kogo wiara, przekonania moralne, siły, możliwości pozwalają na urodzenie, wychowywanie i zapewnienie godnego życia takim dzieciom - miały i mają prawo do kontynuacji ciąży i urodzenia dziecka. Nie wszystkie osoby mają te same przekonania oraz możliwości i to należy uszanować - dla tych rodziców pozostawała otwarta furtka na przerwanie takiej ciąży. Nie chodzi o nic innego jak możliwość podjęcia przemyślanej decyzji a nie narzucanie jedynego rozwiązania przez państwo - moralność nie może podlegać regulacjom prawnym. Brak jest odwagi naszym rządzącym - dlaczego temat nie jest poddany konsultacjom a może i nawet referendum - niech Polacy się wypowiedzą czy chcą zaostrzenia, utrzymania czy złagodzenia przepisów w tym temacie. A w
tomasz
#piekłokobiet - Dziś Marsz Wyszkowa
Kozak będzie straszyć piekłem kobiet !. Czas pomyśleć o przejściu na tamten brzeg staruszko.
nawalny
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Niedziela
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Ingi, Maurycego, Sambora

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA