REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Czyściej nad rzeką

Miasto

W ramach akcji "Posprzątajmy świat, posprzątajmy nasz powiat" 19 września członkowie i sympatycy Polskiego Związku Wędkarskiego Koło nr 88 w Wyszkowie sprzątali nadbużańskie tereny w Wyszkowie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Akcja zorganizowana pod egidą i przy wsparciu finansowym Powiatu Wyszkowskiego odbywa się w dniach 18-20 września na terenie gmin Wyszków, Brańszczyk i Zabrodzie. 19 września wyszkowscy wędkarze, ich rodziny, sympatycy, a także uczestniczy Szkółki Wędkarskiej przy PZW Koło nr 88 w Wyszkowie sprzątali nabrzeże rzeki Bug w Wyszkowie w rejonach mostów drogowego i kolejowego. Wiele worków błyskawicznie zapełniono śmieciami. Na zakończenie na uczestników czekały kiełbaski z grilla. 

Fot. PZW Wyszków

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

mayor
Dlaczego sprzątają wyłącznie dzieci, a starzy tylko spacerują?

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Będzie drugi marsz
do WWY : Po co ten cynizm? Rozumiesz chociaż ciut z tego, co się dzieje?
obserwator
"Wyszków jest kobietą". Tłumny protest przeciwko zakazowi aborcji (VIDEO)
Do DK. Po pierwsze nie klecha, tylko ksiądz. Po drugie, jak większość tych nienawidzących ludzi o innych poglądach, nie rozumiesz sam tego, co piszesz i o czym mówisz. Jeżeli obok ojca z trumienką szedł ksiądz, to chyba nie po to, żeby nie odprawić katolickiego pogrzebu?
WWY
"Wyszków jest kobietą". Tłumny protest przeciwko zakazowi aborcji (VIDEO)
Paradoks, ironia, eutanazja, autyzm - dużo trudnych słów, ale trzeba jeszcze znać ich znaczenie. Przymusowa eutanazja? Nie ma czegoś takiego, eutanazja to śmierć na własne życzenie. Po drugie nie słyszałem aby można było potwierdzić autyzm u dziecka nienarodzonego. To nie choroba genetyczna ani wada rozwojowa widoczna na USG. No i jeszcze Twoja ortografia kuleje drogi WWY. Kaleczysz ojczysty język patrioto. "Żądać" nie pisze się przez "rz", ale może to też zależy od poglądów. Chciałeś zabłysnąć elokwencją a po prostu się zbłaźniłeś. Śmiech.
Paradoks i ironia

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Narcyza, Serafina, Wioletty

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA