REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wśród najlepszych nauczycieli na Mazowszu

Nauka

Poznaliśmy laureatów trzeciej edycji organizowanego przez samorząd Mazowsza konkursu na „Opiekuna Stypendysty Roku 2019/2020”. Spośród nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym opiekowali się stypendystami marszałka, wybrano 36 najlepszych. Zwycięzcy odebrali nagrody z rąk marszałka Adama Struzika. Wśród laureatów jest Elżbieta Stańczyk - nauczycielka wyszkowskiego I LO im. C.K. Norwida.

REKLAMA

Jak podkreśla marszałek Adam Struzik praca z uczniami szczególnie uzdolnionymi, wśród których są laureaci programów stypendialnych realizowanych przez samorząd Mazowsza, zasługuje na uznanie i nagrodę.

- Na Mazowszu mamy wspaniałych pedagogów, dla których praca z uczniem jest swego rodzaju misją. To ludzie z pasją i ogromną wiedzą, którzy potrafią w młodych ludziach wzbudzić chęć do nauki i poszukiwania wiedzy. Są zaangażowani, wyrozumiali, ambitni i opiekuńczy, a swojej pracy często poświęcają prywatny czas. Obserwując naszych stypendystów musze przyznać, że ich oddanie młodym ludziom przynosi znakomite rezultaty.

Do trzeciej edycji konkursu „Opiekun stypendysty 2019/2020” samorząd Mazowsza zaprosił nauczycieli, pedagogów szkolnych oraz doradców zawodowych, którzy sprawowali opiekę dydaktyczną nad stypendystami realizującymi projekty edukacyjne w ramach dwóch programów stypendialnych samorządu Mazowsza („Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka” oraz „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych”) w ubiegłym roku szkolnym.

O tytuł najlepszego opiekuna rywalizowało 108 kandydatów z całego Mazowsza. Spośród nich komisja konkursowa wyłoniła 36 laureatów, którzy opiekowali się stypendystami uczącymi się w szkołach podstawowych, gimnazjalnych oraz ogólnokształcących (18 opiekunów), a także pracowali z młodzieżą w szkołach zawodowych (18 opiekunów). Każdy z wyróżnionych pedagogów otrzymał nagrodę finansową w wysokości 3 tys. zł.

Lista nagrodzonych nauczycieli – Opiekunów Stypendystów

MAZOWIECKI PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH-NAJLEPSZA INWESTYCJA W CZŁOWIEKA

Rejon ciechanowski

1. Pani Małgorzata Chojnacka - Szkoła Podstawowa im. S. Kostki w Opinogórze

2. Pan Mirosław Łabanowski - Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. K. Makuszyńskiego w Mławie

Rejon ostrołęcki

1. Pani Ewa Niewiarowska - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w Ostrołęce

2. Pan Adam Rostkowski - Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej

3. Pani Elżbieta Stańczyk - I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida w Wyszkowie

4. Pani Izabela Żyłowska - Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej

Rejon płocki

1. Pani Ewa Drozdowska - III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Dąbrowskiej w Płocku

2. Pani Izabela Kaźmierczak - Szkoła Podstawowa im. W.S. Reymonta w Gąbinie

Rejon radomski

1. Pani Dorota Dróżdż - Liceum Ogólnokształcące im. M. Dąbrowskiej w Pionkach

2. Pani Renata Jesionek- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Radomiu

3. Pan Paweł Kowalski - Zespół Szkół Ogólnokształcących im. J. Kilińskiego w Mogielnicy

4. Pani Aneta Łabęcka - Pasek - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. W. Syrokomli w Radomiu

5. Pani Dorota Ługowska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. W. Syrokomli w Radomiu

6. Pani Katarzyna Torzewska - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. W. Syrokomli w Radomiu

Rejon siedlecki

1. Pani Izabela Piwowarczyk - Szkoła Podstawowa nr 4 im. A. Mickiewicza w Siedlcach

Rejon warszawski

1. Pan Łukasz Głaz - XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Warszawie

2. Pani Anna Korzeniecka - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim

3. Pani Mariola Łoczewska - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego w Warszawie

MAZOWSZE – STYPENDIA DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ZAWODOWYCH

Rejon ciechanowski

Pani Ewa Joanna Borawska - Zespół Szkół nr 1 w Płońsku

Pani Małgorzata Duło - Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku

Pani Renata Honczar - Zespół Szkół nr 2 im. L. Rutkowskiego w Płońsku

Pan Andrzej Kraszewski - Zespół Szkół nr 1 Technikum nr 1 w Płońsku

Pani Dorota Sobocińska - Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku

Pani Anna Świerczewska - Zespół Szkół Zawodowych im. J. Ruszkowskiego w Pułtusku

Pani Joanna Zimolzak - Zespół Szkół nr 4 im. Obrońców Mławy z Września 1939 r. w Mławie

Rejon ostrołęcki

Pani Monika Mulawka - Zespół Szkół Powiatowych w Łysych

Rejon płocki

Pani Dorota Waszczeniuk - Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie

Rejon radomski

Pan Robert Jurek - Zespół Szkół Nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach

Rejon siedlecki

Pani Anna Liszewska - Zespół Szkół Nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie

Pani Elżbieta Replińska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. M. Kopernika w Siedlcach

Pani Elżbieta Rukat - Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem

Rejon warszawski

Pani Joanna Biskup - Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce

Pan Daniel Dąber - Zespół Szkół  Licealnych i Technicznych nr 1- Technikum Mechatroniczne nr 1 w Warszawie

Pani Paulina Gajda - Zespół Szkół nr 21 w Warszawie

Pani Magdalena Polak - Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 - Technikum Mechatroniczne nr 1 w Warszawie

Pani Hanna Stachera - Technikum dla Niewidomych w Laskach

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

1 listopada bez kwesty
i bardzo dobrze, bo widok tych zbierających na szczytne cele urzędasów, którzy w d*pie maja mieszkancow tylko szrgał ludziom nerwy w dzien wolny
godejno
Niecodzienna misja na Adriatyku z udziałem wyszkowianina (video)
POgratulować wspaniałej pasjii
Maro
Kolejny urząd wstrzymuje obsługę bezpośrednią
Tak się urzędnicy wystraszyli?
Mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Październik 2020
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Celiny, Hilarego, Janusza

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA