REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Odtrucie alkoholowe Wyszków – Piastów – Płońsk - Kobyłka

Kącik Prasowy

Zatrucie alkoholowe pojawia się w momencie, kiedy wypijemy zbyt dużą ilość alkoholu, a w naszym organizmie zostanie zgromadzone zbyt dużo toksyn. Pochodzą one z metabolizowania alkoholu przez wątrobę. Odtruwanie alkoholowe pozwala nam na znacznie lepsze funkcjonowanie po zakrapianej imprezie. Osoby z miejscowości Wyszków, Piastów, Płońsk lub Kobyłka mogą skorzystać z odtrucia alkoholowego np. w http://odtruwaniewarszawa.pl/

REKLAMA

Czemu odtruwanie alkoholowe działa tak pozytywnie?

Odtruwanie alkoholowe polega głównie na pozbyciu się nadmiaru toksyn z organizmu. Dzięki temu możemy znacznie łatwiej funkcjonować. Po zbyt dużym spożyciu alkoholu w naszym organizmie odkładają się toksyny, pochodzące z przemian metabolicznych alkoholu. Dzięki odtruwaniu alkoholowemu pozbywamy się ich. Sam zabieg polega na podawaniu dożylnie dwóch kroplówek- jednej z glukozą, a drugiej z solą fizjologiczną. Glukoza ma na celu wyrównać poziom cukru we krwi. Pozwala na wzmocnienie organizmu, przez co znacznie łatwiej jest nam poczuć się lepiej. Druga kroplówka z solą fizjologiczną pomaga w wyrównaniu poziomu elektrolitów. Te są wypłukiwane z organizmu podczas pozbywania się alkoholu. Organizm potrzebuje takich minerałów, jak potas, czy magnez do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki odtruciu alkoholowemu można szybko wyrównać wszystkie te ważne minerały. Ich  niedobór skutkuje złym samopoczuciem, ale również nieprawidłowym działaniem układu nerwowego. W przypadku zbyt niskiej ilości minerałów, pojawiają się takie objawy, jak drżenie mięśni, ale również ból głowy, czy zaburzenia koncentracji. Dzięki wyrównaniu tych składników mamy pewność, że mięśnie będą odpowiednio funkcjonować i pozbędziemy się ich bólu, czy drżenia. Odtruwanie alkoholowe jest bardzo ważne w przypadku osób uzależnionych, ponieważ często wpadają one w tzw. cug alkoholowy, kiedy nie potrafią przestać pić, a kolejne zatrucie alkoholowe „leczą” dodatkową dawką alkoholu, w wyniku czego znacznie trudniej jest im pozostać trzeźwym, ale również niszczone są bezpowrotnie neurony i inne komórki organizmu. Odtrucie alkoholowe pozwala na rozpoczęcie terapii odwykowej, ponieważ tylko bez zatrucia alkoholowego oraz w trzeźwości jesteśmy w stanie rozpocząć terapię z psychologiem lub terapeutą. Ważne jest również wsparcie bliskich w całym procesie leczenia alkoholizmu.

Na czym polega odtrucie alkoholowe?

Polega ono na podaniu dożylnie dwóch kroplówek z glukozą oraz solą fizjologiczną. Sam zabieg trwa około 2 godzin. Przez cały czas osoba poddana zabiegowi jest monitorowana pod kątem samopoczucia. Odtrucie alkoholowe odbywa się jako wizyty domowe w domu osoby zainteresowanej odtruciem alkoholowym. Cena zabiegu to około 450 zł. W razie potrzeby podawane są również leki przeciwbólowe oraz uspokajające, dzięki czemu osoba poddawana odtruciu może poczuć się lepiej i nie odczuwa silnych bólów głowy, czy mięśni. Jest to często jedyny sposób na walkę z nałogiem alkoholowym lub na lepsze samopoczucie po jednorazowym przedawkowaniu alkoholu. Z zabiegu może skorzystać każda osoba, która cierpi z powodu zatrucia alkoholowego i potrzebuje fachowej pomocy.

Więcej informacji na temat odtrucia alkoholowego zasięgnij na http://odtruwaniewarszawa.pl/.

Artykuł zewnętrzny

REKLAMA
Admin Admin

Udostępnij:


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Nowe składowisko śmieci w Wyszkowie?
Przecież to środek miasta. Jak tak można? Takie miejsca są uciążliwe z powodu zapachów i zanieczyszczeń. Lokować powinno się poza miastem a nie w środku.
Gość
Tężnia, infokiosk, rzeźby i... toaleta. Miasto ma nowy projekt dla parku
Już my dziękujemy miastu i jego urzędnikom za ich pomysły. Przez nich park stracił swoje walory, nie ma nawet gdzie z dziećmi na kasztany iśc jesienią - chyba żeby się w tych bluszczach zaplątać? Kto to wymyślił? Poroniony pomysł. Ani to ładne, ani to pasujące do charakteru naszego parku, anui praktyczne. Niby park a kawałka terenu zielonej trawy nie uświadczysz żeby dzieci czy psiaka wypuścić swobodnie pobiegać albo na kocu posiedzieć. wszędzie tylko te bluszcze i inne zielone wijce
Mama
Choszczowe nie zwalnia tempa!
Wieś nie ma kanalizacji. Nie wiem czy ma gaz? Każą im szamba robić. Nikt nie ma żadnego pomysłu i budują po krzakach takie nikomu nie potrzebne budy, które u innych już dawno utraciły rację bytu i tu też wcześniej czy później zniszczeją nie używane. Siłownia? Inni nie musieli na nią przeznaczać własnych pieniędzy a mają? Czyli znowu wyrzucone pieniądze. Narobię się w polu to wieczorem śmignę na siłownię? Bez sensu. Kto to organizuje? Musiał się z kimś się na rozum zamienić.
Y
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Poniedziałek
Wrzesień 2020
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Darii, Mateusza, Wawrzyńca

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA